Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban vagyok? 15/F

Figyelt kérdés
Mindig is más korosztály tetszett.. viszont mindig is taszított a mostani korosztalyom 14-16 de a felüli megjobban .. 11-13 éves lanyok tetszenek!:/ Beteges? Menjek sziologushoz ? Es meg hozza tesz h en mar bejottem 20 evesnek is.. mindenki egyetimistanak nez mikozben csak most kezdem a gimit..ami megfog bennuk az az,hogy olyankor meg szep az arcuk , cukik, aranyosak , jo alakjuk van,nincs togyuk meg nagy kufferjuk .. viszont fura h megcsokolni nem tudnam oket és azt csinalni foleg nem. Segítsetek kérlek! Esetleg a hormonok teszik ezt?! Nem akarok egyetlen kislány szívét összetörni és az ő szülei és az enyémek sem örülnének még egy szimpla haversagnak..Úgy szégyellem magam..Nem akarok pedo lenni.
2017. júl. 20. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Hat igen egy sziologus sokat segíthet!
2017. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz velük csókolozni, akkor nem értem mi a baj.... egyébként ha nagyon félsz magadtól akkor nyugodtan elmehetsz pszichologushoz, hátha segít! ;)
2017. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 I noor Y ***** válasza:

Hat kepzeld el h a 13 eves kategoriat meg megertem. En nagyon nagyon orulok mikor meglatok egy fitt lanyt valahol aki tenyleg tesz az egeszsegeert mert az az igazsag h nem hemzsegnek az utcan vagy barhol.

Most nem akarom leszolni a lanyokat mert fiuknal is hasonlo a helyzet ( bar a legtobb fiu erosit)

De bizony ismerek olyan lanyt akinek azthiszem a fénykora 13 - 14 evesen volt es ez egy kicsit szomoru

2017. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát kicsit para...11-13 éveseknek a testük még gyerek konkrétan utána kezdenek nőiesedni..szerintem, keres fel egy szakembert, nekem ez furcsa...
2017. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak az, hogy akkor tenyleg szepek, sima arc...stb.

Meg neked a kis mell/fenek jon be, nincs ebben semmi szerintem.

Neked a fiatalok jonnek be. Pontosabban a fiatalnak kinezok.

Mit gondolnal egy 13-nak kinezo 16-7 eves lanyrol?

15/L

2017. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Sajnalom de ez mar komoly sziologiai eset 🙁
2017. júl. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
azért az kemény, hogy ötből két válaszoló azt sem tudja leírni normálisan, hogy pszichológus, pszichológia :D
2017. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de ha már belekötsz valakibe nyelvtan miatt (főleg, hogy vicc volt mivel a kerdező írta így) kedves 7es legalább a mondatodat nagy betűvel kezdhetnéd vagy az már extra lenne ha be is fejeznéd :D
2017. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!