Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lesz valaha olyan fiú aki nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha olyan fiú aki nem csak haverként tekint rám?

Figyelt kérdés

Mindenki csak a havert látja bennem. Fiús lány vagyok de azért annyira nem durvan. Olyan értelemben h nem vagyok sértődős, bevállalósabb vagyok és lazán veszek mindent. Elviselem ha szivatnak de vissza is vágok három bátyám van szóval lehet ez van a háttérben. Na szóval már unom h mindig csak egy jó "haverlány" vagyok és nem tudom hogy lesz e olyan akimáshogy nézne rám. Nem is tartom annak a szép lánynak magam de többen mondtak h az vagyok. Társaságban mindig bátrabban beszélek ott érzem jól magam és ott is mindig engem mondanak az "örült" csajnak de jó értelemben mert szinte mindenben benne vagyok. Más kedvéért nem igen akarok megváltozni de ha ilyen tulajdonságokkal nem lesz senkim egy fiúm akkor azértelgondolkozok.. szerintetek mit tehetnék? Tanácsok?

15/L



2017. júl. 20. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Hát azt nemtudom hogy mit tehetnél, de nekem már most bejössz. :)
2017. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Velem ugyanez van csak én vagyok a fiú változat. Pontosabban bennem azok a lányok látnak mindig egy havert, akik nekem tényleg tetszenek... klisé, de legyél önmagad, ha valaki így nem akar téged akkor az nem a te embered. Ha senki, akkor senki, akivel eddig találkoztál. Ne aggódj, én sem teszem, pedig én a huszadik évemet taposom. :D
2017. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs Veled semmi gond ezek alapján. 15 éves vagy... Majd jön valaki, ha nem is a szőke herceg, de valaki, aki megfelel az igényeidnek. :D
2017. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem is bejön amit írtál magadról :) ha gondolod írj
2017. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#2 válaszára velem is pont ez van.


Kedves kédező válaszára: Mindenki megtalálja a maga párját. Csak nem szabad erőltetni mert az sosem jó.


ha nem tardod magad szépnek akkor próbáld meg változtatni rajta. Mondjuk ha felesleg van rajtad akkor azt simán leküzdhetnéd.

Írtad hogy fiús lány vagy. Járhatnál mondjuk női focicsapadba is. Így a fiúk fölfigyelnének rád jobban. Meg csinálhatnál több képet facebookra. Ne változtasd mindig a profilképed hanem csak tölts föl egy képet egy jó kis idézettel.

Jönnek a szívek meg a Likeok azt többen fölfigyelnek rád.


Sok sikert ;)


Ha lesz kérdésed még privibe írhatsz nyugottan. Nem harapok


15/f

2017. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Drága válaszoló társaim,szerintem a kérdező nem azért írta ki a kérdést,hogy most mindenki ajánlja magát:D

Amúgy,kedves kérdező,még csak 15 vagy,1000 meg 1000 lehetőséged lesz még olyan fiút találni aki nem csak havercsajnak tekint rád,hanem sokkal de sokkal többet jelentesz majd neki meglátod,hogy igazam lesz:D

Sok sikert! 16/F

2017. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
No para.
2017. júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Írj :D 19/F
2017. júl. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Firedoom ***** válasza:

Rakjon ki idezeteket meg kepeket? Nade kerem szepen... Ki fog erre felfigyelni?

Konkret tanacsot nem tudok irni, de egy eszrevetelt azert itt hagyok:

Szerintem ez egy ongerjeszto folyamat. Ha meglatok egy lanyt aki fiukkal van korul veve akkor egybol jonnek a kerdesek: az egyik talan a pasija? Nem az? Egyik sem? Miert nem? Es ki tudja meg mi, de az biztos, hogy elbizonytalanit.

Kerd meg egy baratod/baratnod, hogy mutasson be fiuknak, ha valaki tetszik akkor kezdemenyezz, ez szerintem neked konnyen menne. Sok sikert!

2017. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi az eddigi válaszokat egy kicsit azért megnyugodtam:D
2017. júl. 21. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!