Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik cosplayer társkereső?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik cosplayer társkereső? Vagy hol lehet cosplayer lányokkal ismerkedni? Csak hasonló érdeklődésű pasi jöhet szóba? És mennyire zavaró, ha a pasi rajong a művészetetekért?

Figyelt kérdés
2017. júl. 22. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondoconon?


Én pl örülnék ha animés pasit találnék de természetesen nem követelmény, csak egy plusz pont.


Nem zavaró, miért lenne az? Mindenki azt kedvel, amit(/akit) akar.

2017. júl. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En ahogy eszrevettem az osszes cosplayes csaj meg pasi nagyon fullos szoval nem hiszem h szukseg lenne tarskeresore nekik. De nem is csoda mert altalaban akiket cosplayeznek azok is jol neznek ki, senki se szeretne egy ronda valamit cosplayezni
2017. júl. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 köszia választ! :)

Mondoconon az a helyzet, hogy nem tudom, mennyire vennék jó néven, ha odamennék valakihez ismerkedni...

2017. júl. 22. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig hidd el, conon ha odacsapódsz egy társasághoz, vagy egy-egy magányos cosplayeshez, nagyon jól lehet ismerkedni, barátkozni. Az esetek többségében ugye. Általában conon mindenki nyitott, és ha mindketten ugyan azt az animét szeretitek, már a témátok is adott.
2017. júl. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! ^^
2017. júl. 23. 02:58
 6/6 anonim ***** válasza:
FIAM HOZZÁM JÖHETSZ CONON BÁTRAN! (meg akárki) :p
2017. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!