Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék megváltozni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megváltozni? Annyira utálom, hogy iyen gyáva vagyok.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok, 3 hónap múlva leszek 17. Még soha nem volt párkapcsolatom. Esélyem sem volt rá, mivel tudtommal eddig még egy fiúnak sem tetszettem. A probléma a következő: Sajnos borzasztóan visszahúzódó és félénk vagyok idegenekkel szemben, ezért akárhányszor láttam egy szimpatikus fiút, egyszer sem mertem odamenni hozzá és megszólítani. Azt hiszem tartok a visszautasítástól, kínos helyzetek teremtésétől...Mindig annyira megbántam, mikor elszalasztottam valakit. Ti hogyan hessegetétek el az ilyen negatív gondolatokat vagy hogy győztétek le a félelmeiteket? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!

2017. júl. 23. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

növessz fa*kat...

Akármit mondok úgyse fogsz változni, mivel itt csak tettekkel lehet fejlődni, egyszer majd odafogsz menni ha nagyon akarod és aztán meg egyre könnyebb lesz idővel, ez csak mese amit beadtál magadnak... Kifogás.. NEkem nem megy, mert ilyen meg olyan vagyok, de ha nagyon akarnád akkor lehetnél más is, ha látsz valakit mondjuk aki utánad jönne az ajtón be, akkor rajtad áll hogy nyitva tartod neki vagy becsukod előtte, ez csak döntés kérdése mint az hogy hogyan állsz a dolgokhoz, te azt választottad hogy nem fog neked menni... EZt szakemberrel meglehet beszélni miért lehet így és akkor próbálkozás nélkül is menni fog már elsőre, de ha igyekszel akkor magad is megtudod gyógyítani ebben, most ha odamész egy full idegenhez és elutasít mit veszítesz? 1 nap múltán már lehet emlékezni se fog rád..

2017. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Apró lépésekkel érdemes kezdened. Először próbálj meg beszélgetni másokkal bármilyen témáról. Az sem kell, hogy srác legyen az illető, vagy, hogy tetszen neked. Kérdezd meg mennyi az idő. Vagy akár kérd ki a véleményüket valamiről. Tetszik a sálad, hol lehet ilyet kapni? Ismersz valahol a közelben egy jó helyet beülni valahova? Próbáld feszengetni a határaidat.


A másik fontos dolog, hogy próbáld felmérni mi történhet. Sokszor még ha egy beszélgetés kínosan is sül el, akkor sem jön el a világ vége. Nagyon ritka az, amikor egy lány közvetlenül elhív valakit randizni. Helyedben inkább kötetlenül beszélgetnék másokkal, simán barátkoznék, és ha a srácnak is tetszel, előbb utóbb ő is közeledni fog feléd.

2017. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2017. júl. 24. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam
2017. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Esetleg megtudhatnám hol nyaraltál? En is ebben a cipoben járok nem mertem leszolitani egy lányt és most keresem mindenutt.
2017. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!