Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt lenne a lehetőség de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt lenne a lehetőség de nemtudom mit csináljak? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek eléggé bejovok és itt lenne a lehetőség hogy összejöjjünk de én felek ettől az egésztol igazából első kapcsolatom lenne de felek attól hogy összejövünk és valamelyikonk rájön hogy hat ez nem volt jo ötlet és akkor oda a barátság és már abba se vagyok biztos hogy bejön nekem meg olyanokat írogat hogy szeret és hiányzok neki meg ha találkozunk folyton ölelget és tudom ennek örüljön kene de valahogy nem tudok a másik meg hogy két fiú haverommal is bejöttek de visszautasítottam őket és be sértődtek mit csináljak

2017. júl. 26. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Ha félsz az első kapcsolattol akkor ne menj bele. Ennyi

És akkor örökre egyedül maradsz. Ha neked ez jo akkor tégy igy

Amugy hány éves?

2017. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Wow. Tiszta én vagy. Csak én az elején nem gondolkodtam ennyit. Vagyis nem azon gondolkodtam hogy összejöjjek e vele és nem az elején xd. Na ezt jól megírtam😅 de amugy ahogy érzed. Erre vártál nem? Akkor ne halaszd el. Nem ám később ezen bánkódsz majd. Inkább próbáld meg szerintem. De szived joga.:)

L

2017. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Tanulj meg normálisan fogalmazni és mondatokat tagolni, az kezdésnek megteszi.
2017. júl. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Várj várj, nem olvastam végig. Visszavonom amit irtam. Csak akkor menj bele ha tudod hogy kapcsolatot akarsz töle. Nem lenne jó neki ha a végén benyögned hogy bocsika nekem ez mégse kell.

2es voltam.

2017. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!