Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondott ilyet a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondott ilyet a legjobb barátom?

Figyelt kérdés

Sajnos beleszerettem a legjobb fiú barátomba :( Azért sajnos mert ő nem viszonozza. Ennek akartam utána járni, hogy hátha lehet valami. Megkérdeztem, hogy mi lenne, ha bevallanám neki, hogy szeretem. Azt mondta, elérné, hogy kiszeressek belőle, azzal, hogy az összes osztálytársunknak elmondaná és mindenki kiröhögne és csúfolna :( Ezt nem vártam volna tőle. Mégis miért mondta ezt??? Megkérdeztem, hogy egy közös lány barátunkkal is ezt csinálná, mondta, hogy vele nem, ő jól néz ki... :(


15/L


2017. júl. 26. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tart barátjának... Egy barát nem tesz, nem is mond, gondol ilyet.
2017. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A "barátod" egy bunkó p*cs, undorító, hogy ilyet csinálna.
2017. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elozoeknek igaza van,nem barat az ilyen. Volt nekem is olyan "baratom" akivel azthittem hogy hude nagy spanok vagyunk,aztan csak en kepzeltem tobbet. Nincs ez nalad veletlen?
2017. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A helyedben nem is nevezném én a barátomnak.Buta,felszínes köcsög az ilyen.Szóba se állj vele.Ha még mindig ,,szereted'',akkor gondok vannak az agyadban.
2017. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!