Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok jóképű, nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok jóképű, nem vagyok kigyúrt, sose lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Előnytelen külsejűnek születtem, a fejemre rossz ránézni habár nagyon ápolom meg figyelek hogy hogy nézzen ki. Eddzeni meg rég eddzek de mivel vékony vagyok sose leszek szép, kigyúrt. Tudom hogy sose lenne tőlem senki boldog ha megkaphatna, sose kellenék senkinek. Mit tehetnék? :(

2017. júl. 26. 22:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
de csak keress egy normális lányt
2017. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
legyél gazdag és kb bárkit megkaphatsz
2017. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
A normális lányok nem jönnének össze egy ronda fiúvaé
2017. júl. 26. 22:59
 4/25 anonim ***** válasza:

Én pont a vékony sráccokat bírom.

Nem kell hogy kigyúrt legyen csak legyen jó személyisége és még nem is momdom hogy ő legyen a világ szépe.

Egyébként is a jó egy relatív fogalom főleg kinézet terén. Kinek mi tetszik és mihez vagy kihez képest nézel ki jól.


Kis önbizalom akaraterő és elszántság. Biztosan lesz neoed is barátnőd

2017. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

2 éve folyamatosan próbálkozom ismerős lányoknál, évfolyamtársaknál, próbálkozom random ismeretlen lányokkal is DE SOSE JÖN ÖSSZE

Sőt még van aki LE IS RONDÁZ

Pedig én próbálkozom kövéreknél és időseknél is

2017. júl. 26. 23:03
 6/25 anonim ***** válasza:

Nemcsak ezek számítanak, persze segít a jó külső. Van, aki a vékonyakat szereti (amúgy mindenki ki tudja gyúrni magát, hacsak nincs valami igen komoly betegsége), s a kigyúrtak is mondják, hogy igazából a fellépés számít, az önbizalom, maga az izom még nem automatikus csajmágnes, legalábbis a normális csajok felé nem... Ok, jó meg megnézik, de nem kell túlértékelni.


Örülj, hogy fiú vagy, kigyúrni szinte tuti, hogy ki tudod magad, a szépség pedig kevésbé fontos, mint a lányoknál.

2017. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én is vékony és ronda vagyok.

Nem tudom hány éves vagy, de 18 éves korod után legálisan prostizhatsz.

2017. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerősöm, aki vékony, kopasz, csúnya, a füle is eláll, mégis van barátnője. Persze nehezen jött össze, évek kellettek hozzá.
2017. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Kigyúrásban amit vékony ember elérhet az senkit se érdekel. Ilyen pl. egy kidolgozottabb kockahas, nekem is van, de nem félmeztelen járkálok úgyhogy ugyanúgy nem kellenék egxsenkinek nőnek se csak a 80-90 kilós nagyfiúk a jók nekik
2017. júl. 26. 23:26
 10/25 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy nem kellenék egy nőnek se*
2017. júl. 26. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!