Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire "vér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobra kérdése:

Szerintetek mennyire "vér cikki" az ha nem volt még egyetlen egy barátnőm és még az első csókom sem volt meg? 17/F

Figyelt kérdés

Nagyon frusztráló,hogy nekem még nem adatot meg ami másnak már igen,kissé féltékeny is vagyok emiatt!

Napról napra kezdem elvesziteni a "reményt" az ügyben,hogy nekem legyen valakim akivel mindent megoszthatok(ezt nem szexuális értelemben értem) nagyon romantikus alkat vagyok,bármit megtennék egy kapcsolatért!

Sokszor probálkoztam már lányoknál és mindig pofára estem.

Mondok egy konkrét példát...csak azért kezdet velem el beszélgetni,hogy össze jöjön a haverommal,mikor sikerült neki engem ki "kosarazot" a haverom mondta el nekem,hogy az elejétől kezdve mi volt a szándéka!

Emiatt egyfajta "lelki törést"szenvedtem el,már kezdem azt érezni,hogy fölösleges egy barátnő.

A szüzeségemet peddig arra gondoltam egy prostinak adom végső elkeseredésem miatt!

Most sokatokban az fog lejátszódni,hogy ISTENEM MÁR MEGINT EGY IDIÓTA KAMASZ AZ IDIÓTA PROBLÉMÁIVAL, a valóság nem ilyen egyszerű mert már az öngyilkoságra is gondoltam de csak gondolatban eszem ágában sincs megtenni (percről-perce váltózik a hangulatom)

Előre is köszönöm aki elolvasta!



2017. júl. 28. 12:55
1 2 3 4 5
 1/45 DollarDog ***** válasza:
100%

Ne bánkódj ezen hogy nem volt/van kapcsolatod! Egyszer úgyis eljön az ideje! Ahogy irtad hogy nagyon romantikus vagy az nem azt mondom hátrány hanem hogy ebből kicsit adj lejjebb :D mert a nagyon nyomulósakat nem nagyon csípik!

18 vagyok és nekem sem volt még rendes kapcsolatom csak egy 1 hónapos de az pff semmi! Azt ajánlom haverokkal járj el bulizni ott nagyobb esélyel akad rád valaki! Haver lassan felnött férfi leszel én néha még örülök is hogy nincs rendes kapcsolatom! Hogy miért? Hát nincs akire ugy nagyobb összeget költsek,elvenné az időmet és jut néha egy éjszakás kaland is :D

Haveromnak több mint 1 éve van barátnöje és ahogy elnéztem,nem jár el velünk ugy már sehova,bulizni se nagyon akar a pénze nagy részét azt rá forditja!

2017. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 Apothecarian válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki a dolog, aki ezt mondja, az nem tudja mit beszél. Mindenkinek máskor jön el az idje a kapcsolatokra, szexre, stb-re. Én már "öreg" vagyok itt, de azt tudom, hogy van egy kör, ahol tudsz érvényesülni. Ha például volt ez a haverra nyomuló csaj a környezetedben, akkor lehet nem ott kellene majd keresgélned, hanem más közegben. Sajna nem tudok nagyon példát mondani, mert én már régen randiztam (már feleségem van), de akkor még chat.hu volt, és onnan két barátnőm is volt, egyik pár hónapig, másik másfél évig, meg aztán ahová jártam számteches dologra, ott is felszedtem egyet, szóval a közegtől is függ. Esetleg lehet buli, tábor, valami szakkör, gamer rendezvények, könyvtár (tudom, már biztos vér ciki a könyvtár :D), chat, akármi. Nem szabad feladni, meg görcsösen akarni sem, igazából majd jön, majd meglátod egyik nőcit, aztán beindul a dolog. Amúgy a romantikusság jó dolog, csak meg kell találni a megfelelő partnert aki értékeli.
2017. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok ezzel úgyhogy nyugi nem vagy egyedül

17/f

2017. júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 évesen is itt tartok. Ha cikinek tartod, akkor tényleg az. Tegyél úgy, mintha ez lényegtelen lenne. Nem fog emiatt senki elküldeni. Ne dugd az orrába a csajoknak, hogy szűz vagy, és kész.
2017. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Csak add önmagad és ne nyomulj! Majdcsak lesz valakid :)
2017. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim válasza:
Ugyanúgy vagyok én is... 17F
2017. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim válasza:
Szintén :) 16, hamarost 17/F
2017. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim válasza:
Ugyanez a helyzet velem is, nekem sem volt még meg és már engem is frusztrál nagyon. 17/F
2017. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim válasza:

Ugyanigy vagyok ezzel de nem bankodom miatta... jut masra idom. Plusz nem latom nagyon ertelmet hogy kapcsolatban legyek amig a sajat labamra nem allok.

17/F

2017. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem az. Én próbálkoztam beszélgetni, ismerkedni lányokkal (igaz, elég kevéssel/, nem igazán sikerült. De nem érdekel. Tudom, hogy normális vagyok, igyekszem, dolgozom, vannak terveim a jövőre. A hülyeségeim ellenére én egy értékes embernek tartom magam. Akinek nem tetszem, és rossz véleménnyel van rólam, nos, tegye el a véleményét magának.

Ok, ez nem változtatja a szereleméhséget, de mondd mi ez? Hány szerelmet fogyasztasz százon, hogy ennyire kell ez? XD

17f

2017. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!