Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi van, ha ráírok Facebookon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha ráírok Facebookon egy lányra, de már van barátja?

Figyelt kérdés
Mi van, ha ráírok ismerkedési céllal Facebookon egy általam alig ismert lányra, aki rövid beszélgetés után közli, hogy bocsi, rossza ajtón kopogtatok, már van barátja. Hogyan reagáljak ilyenkor, ebben a kínos helyzetben, hogy a méltóságom megmaradjon és ne süllyedjek a föld alá szégyenemben?

2017. júl. 29. 01:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tettel semmi utalast arra hogy tetszik neked, akkor megmondod neki, hogy te csak ismerkedni próbáltál,hátsó szándék nélkül.
2017. júl. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

"Ohh

kössz hogy szólsz, nekem még barátnőm.

sak beszélgetni akartam"

2017. júl. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ha esetleg már tettem utalást arra, hogy tetszik, és csak azután közli az igazat?
2017. júl. 29. 01:42
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

mond azt amit egy tapasztalt vén rókától tanultam :D

" csak az a lány foglalt, akin fekszenek"

aztán hajrá papa.

de szerintem csak azért mondta, mert nem akart megbántani, hogy nem tetszel neki. de a fene tudja

2017. júl. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Olyan válasz kéne, hogy ne csorbuljon a méltóságom a lány szemében, de ne is legyek bunkó.


Amúgy semmi sem történt még, pusztán annyi a helyzet, hogy tervezek ráírni egy lányra, de nem vagyok benne biztos, hogy nincs már barátja. Azt szeretném, hogyha esetleg azután derülne ki, hogy foglalt, miután közöltem vele, hogy tetszik, akkor ne váljon kínossá a helyzet, hanem valahogy ki tudjam menteni magamat.

2017. júl. 29. 01:50
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt meg elég gáz lenne megkérdezni, hogy van-e már barátja.
2017. júl. 29. 01:51
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Easy! Menny keres mast addig hagyd (1-2 het).

Utana irj ra (ha nem jott ossze massal) hogy "szia mizu kicsit vartam hogy gondolkodjak stb.... Hogy mennek a dolgok? " es ez utan legyel ugyes ;)

2017. júl. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

"Hogyan reagáljak ilyenkor, ebben a kínos helyzetben, hogy a méltóságom megmaradjon és ne süllyedjek a föld alá szégyenemben?"


Biztos bennem van a hiba, de nem értem, mi a ciki vagy kínos ebben. Mert szerintem semmi. A ciki vagy kínos az, ahogy a taplók szoktak reagálni ilyen helyzetben.


Írok pár példát: (TEDD/NE TEDD)


Példa 1:


F: Szia cicu, jól nézel ki, ismerkedünk?

N: Bocs, de van barátom.

F: Ugyammáá kinek kellesz te ronda/kövér rib#c.

Értékelés: NE TEDD!

Ez hótt ciki. 2 mondattal feljebb még tetszett a lány, most meg hirtelen nem? Csak magadat égeted le ezzel a szánalmas szöveggel.


Példa 2:


F: Szia cicu, jól nézel ki, ismerkedünk?

N: Bocs, de van barátom.

F: Nem baj, engem nem zavar!

Értékelés: NE TEDD!

Bunkó f#sz. Biztos te is nagyon örülnél, ha valaki így nyomulna a csajodra, mi? Békélj meg a gondolattal: a lány foglalt, és nem akar tőled semmit.


Példa 3:


F: Szia cicu, jól nézel ki, ismerkedünk?

N: Bocs, de van barátom.

F: Nem baj, attól még barátkozhatunk, beszélgethetünk!

Értékelés: NE TEDD!

Ne égesd magad. Mindenki tudja, mit értesz barátkozás ill. beszélgetés alatt. Ezzel csak megalázod magad. Lépj tovább!


Példa 4:


F: Szia cicu, jól nézel ki, ismerkedünk?

N: Bocs, de van barátom.

F: Ó, értem, sajnálom. Nos, akkor további szép estét neked, szia!

Értékelés: TEDD!

Ez a normális reakció. Nincs benne semmi ciki vagy kínos.



Példa 5:


F: Szia cicu, jól nézel ki, ismerkedünk?

N: Bocs, de van barátom.

F: Kár, pedig nagyon tetszel! Nos, ha esetleg szakítanátok, dobj egy üzit! További jó mulatást, szia!

Értékelés: TEDD!

Rámenősebbeknek ajánlott.

2017. júl. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ciki. Hagyd békén, nem kell semmit írni neki. Boldogan éli az életét, ha szalítanának valami oknál fogva, lehet lenne esélyed. Amíg ez nem következik be, nagy ívben kerüld el.
2017. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Fociban is van kapus, mégis lehet gólt lőni.
2017. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!