Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarja kigyúrni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja kigyúrni az összes vékony fiú magát, ha nem mindenkinek jönnek be az erős, izmos fiúk?

Figyelt kérdés
Én például egy magas, vékony, hosszúlábú fiúért eladnám az egyik vesém.:D

2017. aug. 8. 20:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Sose akarnám magam kigyúrni. Erőm se lenne hozzá. Elég mozgás nekem a munka is. :D
2017. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A harmadik szem ***** válasza:
65%
Mert mindenkinek bejönnek az erős, izmos fiúk. Alig mérhető azok száma, akik egy atlétikusabb testet lecserélnének egy vékonyabbra.
2017. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Hmm, én annyit edzek amennyi a karatéhoz kell :'D
2017. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%

Azért, mert a nőknek eddig terjednek a fantasztikus ötleteik, hogy "ha nincs senkid, gyúrd ki magad, legyél gazdag, oszt majd lesz" :D annyi eszük persze már nincs, hogy átlássák, hogyha minden pasas kigyúrt lesz, akkor ugyanúgy fognak válogatni csak más szempontok alapján, de érvelésben sose voltak a toppon.

Ugyanolyan mint a "legyen önbizalmad, kisugárzásod" baromság. Nesze semmi fogd meg jól.

2017. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarom magam kigyúrni, tehát valszeg egyedül rohadok meg, de jól megvagyok így is :D

17/F

2017. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Nem mindenkinek jönnek be az izmos fiúk és nem mindenki akarja kigyúrni magát.

Nem tudom, milyen világban élsz, én nem azt látom, hogy izmos fiúk szaladgálnának mindenfelé. Ahogy a lányok sem mind karcsúak, bár fiatalon még inkább, ami több okból is érthető.


Sok fiú egyébként igen helyesen maga miatt gyúr, nem a lányok miatt.

2017. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

Nem a lányoknak gyúrunk hanem magunknak elsősorban :) Ettől függetlenül eddigi tapasztalataim alapján a nők 99%-ának kifejezetten bejön a fitt, izmos felsőtest.


Amúgy hány éves vagy? Ismerek pár ilyen magas, vékony fiút :D

2017. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

Én azért edzek, mert rossz a tartásom, és szörnyű a testalkatom.


Vékony alkathoz pocak, és férfi mellem volt, amit megműttettem.


Elmondhatatlanul király érzés, hogy bármilyen ruha jól áll nekem szinte, nem fulladok meg, ha futni kell 1 buszhoz, vagy fel kell mászni 1 kilátóra. Önbizalmat ad, nem fognak veled csak úgy "bszakodni".


Azért gyúrják ki magukat az emberek, mert manapság a konditerem mindenki számára elérhető, bemész, veszel 1 bérletet, megerősödsz, levezeted a feszültséget, és sokkal egészségesebb vagy, jobban nézel ki.


Nem akarja minden vékony fiú kigyúrni magát, viszont talán csökkenni fog az elhízás aránya, ahogy nő az edzőtermek népszerűsége.


És persze ha eljársz edzőterembe nem leszel egyből vizilabdázó, meg gorilla. A vékony fiúkra is ráfér egy kis edzés, hogy ki tudják nyitni a lekvárosüveget, meg a piacról hazafelé elbírják a szatyrokat.

:D


20F

2017. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ne bántsuk a lányokat. Valljuk be, hogy a magyar férfiak jelentős része az égvilágon semmit nem tesz azért, hogy kapcsolatot találjon.


Borzasztóan rosszul öltözködünk, ápolatlanok vagyunk, és azt hisszük azért nem kellünk senkinek, mert túl kedvesek vagyunk, meg nem vagyunk gazdagok.

2017. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
én azért kezdtem kigyúrni magam, mert nekem így jobban érzem magam, és valamivel javul az önbizalmam
2017. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!