Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltatok már úgy, hogy állandó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy állandóan azzal jöttek mások, hogy szuperek vagytok külsőre és nagyon szeretni valóak, de azt mondják nektek mindig, hogy hiányzik a kémia köztetek?

Figyelt kérdés

Nekem mindig ezzel jönnek, hogy szeretnek emberileg, de nincs meg az a plusz "kémia", amire ők vágynak :/


Aztán maradjunk barátok, mert nem akarnak elveszíteni, mert hát én olyan szeretni való vagyok stb... és lelépnek másokkal.


Egyszerűen nem tudom, hogy attól, hogy kedves vagyok és szeretek valakit máris szexuális értelemben visszataszítóvá válok? Nem vagyok egy nyálgép, vagy ilyesmi. Egyszerűen, ha szeretek valakit, akkor nyilván törődöm vele :D


Vagy lehet, hogy nem eléggé aktív / szélsőséges a személyiségem és ezért unalmasnak tartanak, mert nincs, ami megfogja őket bennem?



2017. aug. 10. 09:23
 1/2 Fruzs33 ***** válasza:

Szia.

Kérlek, írj privátot.

2017. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Írtam.

2017. aug. 10. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!