Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi lehet a baj, miért nincs már jóideje kapcsolatom. Szerintetek?


Külső tulajdonságok:

- karamell színű, hosszú haj

- kék szem

- szép arc (legalábbis ezt mondják)

- vékony alkat

- viszonylag hosszú lábak

- korhoz mérten az átlagnál kicsit nagyobb mellek

- rendezett, fehér fogak (na nem HÓFEHÉR, de fehér)


Szépséghibák:

- kissé összeérő combok

- apró dudor az orrnyergen (csak oldalról vehető észre)


Belső tulajdonságok:

- kedves

- humoros

- értelmes

- okos

- szerény

- nyugodt (nagyon nehezen hoznak ki a sodromból, de ha valakinek sikerül, kiabálni kezdek, gondolkodás nélkül kimondom, amit gondolok)


Lehetséges negatívum:

- káromkodás. Na nem olyan sokat, és nem esik ki egy villástargonca a számon, de szoktam. Nem rasszista, nem sértő módon, nem azért, mert azt hiszem, hogy menő, csak egyszerűen jólesik


Egyéb:

Szeretek olvasni, verset, történeteket és könyvet írni és rajzolni. Nem érdekel a sport személy szerint, de a fiúknál bónusz, ha sportol. Nagyon szeretem a zenét. Jólöltözött lány vagyok, ápolt külsővel. Imádom a kémiát, a nyelvtant és az irodalmat.


Az osztályban csoportokra osztódunk. Fiúkra, MissRibikre, kitaszítottakra, és ránk, a legjobb barátaimmal, akik még lányok közül megmaradtunk normálisnak.


Nos, ennyi volna (viszonylag) tömrören.


Szerintetek mi lehet a baj? Elég régóta nem volt már párkapcsolatom, és eléggé hiányzik.


Köszönöm szépen a válaszokat!



2017. aug. 13. 02:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
Az nemlehet hogy te rakod magasra a lécet?
2017. aug. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem magas a léc. Csak annyi, hogy legyen olyan... normális, átlagos fiú, aki azért kinéz valahogy. Átlag elvárásaim vannak.
2017. aug. 13. 03:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2017. aug. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs kedved ismerkedni 16/f?
2017. aug. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

NEm ismerlek, szóval nem tudom megmondani, a neten leírt szavak semmit nem érnek, ha valóban érdekel hogy mi lehet a "gond" már ha van, akkor kérdezd meg a barátaidat hogy szerintük melyik a legrosszabb tulajdonságod és próbálj rajta változtatni (ők jobban ismernek, mint mi, ha 100 oldalnyi önelemzést írsz ide az is ugyanúgy értéktelen lenne a részemről, mivel az ember nem csak annyi amennyit gondol magáról és ezt papírra veti, az egyedi viselkedésed és stílusod ugyse írhatod le mivel ezt csak mások láthatják rajtad, ha ismernélek tudnék segíteni.

HA barátok nem segítenek, akkor esetleg szülőknél tégy egy próbát.

18f

2017. aug. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mi veled a baj, akkor nem tudod leírni a jellemzésedben. Így mi sem fogjuk tudni. Ide majdnem csak jó tulajdonságokat írtál, vagy nem írtál le valamit(amit nem feltétlen tudsz magadról), vagy semmi "baj" veled.
2017. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Ha gondolod nekem privibe küldhetsz képet , és megpróbálok segíteni

16/L

2017. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7 én is küldhetek? Véleményt szeretnék :)!
2017. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Persze küldj.. #6-os vagyok
2017. aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Vagyis a #7-es vagyok😂😂
2017. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!