Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez még beleférhet a "rendben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még beleférhet a "rendben van" kategóriába egy olyan (vékonyabb) srácnak, akinek inkább az átlagos alkatú lányokat kedveli (a volt barátnőjéből gondolva és a környezetében is nagyrészt ilyenek vannak)?

Figyelt kérdés
175 centi magas vagyok és valahol 73 kg körül. ami miatt mégnagyobb a probléma, az az, hogy néha többnek is tippelnek. nem vagyok tipikus kövér csaj, de mégis... a hasamon van egy kis felesleg meg a combjaim vastagabbak. oldalról nem látom annyira vészesnek magamat, de elölről viziló vagyook! oké, sokan elmondták már nekem, hogy nem vagyok annyira durva eset, de a kérdésben emlitett srác konkrétan vékony (a testvérei is, plusz hajnali kettőkor is simán eszik meg ilyenek és nem hízik tőle), szóval félek, hogy nem tetszenék neki... nem akarok miatta változni (vagyis, változni akarok, de nem miatta...), csak ha mások szerint nem kellene reménykednem, akkor inkább hagyom, megóvom magamat egy újabb csalódástól... 😅

2017. aug. 23. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Küldj képet :)
2017. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy vékony srác mellett hülyén mutatnál.......illetve ő melletted. A férfias már nem divat? Nem zabálni kell, ha nem tud hízni,hanem edzeni, mert ő lesz a kislány a kapcsolatban.

Amúgy nálam belefér. Fiatal korban még tetszik, de kb. 30 éves kortól ez a feszes "husi" elkezd plöttyedni, és akkor már inkább taszító lesz, mint vonzó.

2017. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is 175 cm vagyok és 54 kg..és nem vagyok kövér és nem vagyok annyira sovány sem. Átlagosnak mondanám az alakom. Ha változni akarsz kezdj edzeni, egy kis futás nem árt. Vagy edzetek közösen. O gyúr kicsit te fogsz kicsit. :)
2017. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én pedig 167 cm és 61kg... és 80%-ban azt mondják rám, hogy nagyon csinos vagyok. Kerek a fenekem, a melleim, nekem is husis a combom es van egy kis pocim is, de pont az a "gusztusos fajta. Valaki szerint... valaki szerint meg kövér. Mindenki mást mond. De hülye vagyok én, hogy a világ összes emberének tetszeni akarjak?

Volt olyan barátom, aki vékonyabb volt, mint én... és imádta az alakom és én is őt... nem azért mert egymás külsőjébe voltunk belehabarodva, hanem mert nagyon szerettük egymást.. és akkor mindenét szépnek látod. Hidd el. Lehet valakit lélekként szeretni. Egy izgalmas, jólelkű, vicces személyiség sokkal többet ér, mint a tökéletes külső.... és ezt azoknak kurv.ra fáj hallani, akik szét erőlködik magukat, hogy tökéletesek legyenek.... de te ne velük foglalkozz, mert ők sem boldogok.

2017. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a cipoben jarok,csak a masik oldalon :D kb leirtad az idealomat,meg engem.

Az a tipikus barmit ehetek,barhogy eddzhetek de megsem novok tipus vagyok.183cm,fenykoromban voltam 70kg korul,most olyan 62...szoval remenykedem hogy vannak meg olyan teltebb holgyek akiknek bejonnek a magamfajta vekony magas sracok:DDD

2017. aug. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, habár most méginkább reménytelennek látom a helyzetet...:D

egy anonim netes fórumon nem nagyon szeretnék magamról képet küldeni bárkinek is (paranoia meg ilyenek :D), dee próbáltam valami hozzám hasonló képet keresni, több-kevesebb sikerrel (itt a 2012 september-es, azaz az első kép): [link] a különbség kb. annyi, hogy nekem laposabb a hasam, de a melleim is kisebbek.

2017. aug. 26. 17:49
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ha tetszik neked és neki is tetszel akkor rendben van. Ha jól érzitek magatokat egymással akkor észre se fogjátok venni a testalkatbéli különbséget.
2018. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!