Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk-lányok! Szerintetek gáz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Szerintetek gáz, ha egy 14 éves lánynak melírozott haja van?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert ugye a melíroztatás rég kiment a divatból... de amúgy az egész lány nem retró, divatos cuccokat hord csak a haja régebbi

2017. aug. 24. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ami furcsálok benned az inkább az hogy egy ilyen témához beírod a kulcsszavak közé, hogy depresszió..
2017. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Attól mert kiment a divatból még lehet jó :D meg ha jól áll akkor miért ne? Úgy bírom amikor valaki nem mer felvenni valamit ami tetszik neki, illik is hozzá, de JAJJ NE! Kiment a divatból, akkor megy a szekrény aljára. Illik a lányhoz? A személyiségéhez? Akkor hajrá!

Jó, mondjuk egy 14 évesnek ne legyenek zöld meg lila, meg egyéb csíkjai, de egy kevés szőke tincs mondjuk egy barnára szerintem még egy 14 évesnek is oké... Nem mintha én azzal a plusz 2 évemmel nagyon beszólhatnék 😄

16/L

2017. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha neki tetszik, akkor miért ne? A tizennégy éves kor meg szerintem bőven elfogadható hajfestés szempontjából. Mármint azt, hogy túl fiatal vagy annyira már nem mondhatják.
2017. aug. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azt csinál a hajával amit akar.. én levágtam magamnak a hajam mert úgy éreztem.. nah és?
2017. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!