Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor ez hogy is van? /lent/

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez hogy is van? /lent/

Figyelt kérdés
A fiúk/férfiak szokták azt mondani, hogy nem baj, sőt mindegy, hogy hogy néz ki egy lány, ha jó az ágyban (stb..). De ha van egy lány, aki nem szép, nincs nagy melle vagy jó segge, nem néz ki jól, esetleg duci/kövér, de mindemellett jó az ágyban, azt hogy tudja ezt bizonyitani?? Mert a fiúk nem fognak felfigyelni rá , azaz nem lesz alkalma megmutatni a képességeit. Akkor most hogy is van ez?

2017. aug. 25. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy van, hogy a fiúk/férfiak össze vissza beszélnek, legalábbis a többség, és ha keresed benne az értelmet, nem fogod megtalálni.


Én pl. csak olyan fiút ismerek aki leszarja hogy milyen az ágyban, csak jól nézzen ki.

2017. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A fiúk ezt sajnos kibeszélik egymás között. Csinálnak egy csoportot ahol lokális "ribik" osztanak meg csupasz képeket, meg az élményt megbeszélik. Sajnos nekem az osztálytársaim ilyenek.
2017. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
*"ribikről"
2017. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szépség relatív és nincs mell/fenékmérethez kötve.
2017. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyok a melleim, mégse figyelnek fel rám, ha ez megnyugtat. Majd jön egy normális :)
2017. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy milyen az agyban, szuz letemre. Csak ne legyen duci :/ ha lapos, azzal nincs gond, ha aranyks a termeszete
2017. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!