Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lány kicsit érettebb a koránál?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és rengetegen mondják, hogy a gondolkodásom, világnézetem eléggé eltér a korombeliektől. Egyre többen mondják, hogy sokkal érettebb vagyok a koromnál. Erre egy ideig büszke voltam. Örültem, hogy mások megjegyezték mennyire különleges, hogy ilyen érdekes nézőpontjaim vannak a dolgokról, vagy, hogy ennyire szeretek olvasni. Azonban ezen tulajdonságaom kezdem eléggé megutálni, mivel a 2. fiú utasított el engem amiatt, hogy velem biztos nem lehet szórakozni, unalmas vagyok. Eléggé megbántottak, mivel az, hogy kicsit komolyabb vagyok mint ők, nem zárja ki azt, hogy lehet velem hülyülni. Külsőleg átlagos vagyok, 170 cm, 55 kg, hullámos, derékig érő aranybarna haj, és zöld szemek. Tisztában vagyok a rossz tulajdonságimmal (makacs vagyok, néha hirtelen haragú), de a humorom pont, hogy a helyén van. Megkérdeztem a fiú haverjaim is, akik szintén azt mondták, hogy ez nálatok hátrány, ha valaki érettebb.

2017. aug. 25. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, ez egyáltalán nem negatív dolog. 16
2017. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Túl kevés ez az infó. Miben nyilvánul ez meg a viselkedésedben?
2017. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem rí le rólam. 4-es tanuló vagyok, belemegyek a kalandokba stb. Talán abban mutatkozik meg, hogyha valaki beszél velem, és felkerülnek komolyabb témák, akkor hosszan, kifejtem a dolgokat, amitől ők kiakadnak hogy idegesítő, hogy semmi gyerekesség nincs bennem, pedig ez nem igaz...
2017. aug. 25. 21:42
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem :). Engem is utasítottak már el ugyanezen "indokkal", mert én csak filozofálni tudok, bulizni meg nem... Én kerestem egy ideje érettev gondolkodásmódú lányokat, itt is, élőben is, de eddig nem jártam szerencsével, általában csak a " szelfiszotyadék" lányoknak keltettem fel az érdeklődését... Sajnos



De rövdire véve: nem, nem hátrány, inkább különlegesnek nevezném én is :)



15/F

2017. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálam aztán nem hátrány.
2017. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is sokan mondták, hogy érettebb vagyok a koromnál.

És én is képes vagyok regényeket írni hozzászólásokban pl. Egyszerűen muszáj kifejtenem a véleményem, érvelnem mellette, példákat felhoznom, és bebizonyítani, hogy nekem van igazam. Ez általában sikerül, de van, hogy kiderül, hogy a másik fél mondta jól, olyankor nyilván elismerem hogy tévedtem.

Egyre több olyan felnőttel találkozok, akik nem képesek normálisan kommunikálni, csak kiabálni tudnak, és a saját meggyőződésüket ismételgetni, ezekkel már le sem állok vitázni, pedig régebben nagy késztetést éreztem megmagyarázni nekik, hogy nincs igazuk. Mára már leszoktam róla szerencsére, és jobb is így :D

Szóval én is hasonló cipőben jártam, de nem volt gondom belőle. Olyan haverjaim, ismerőseim voltak, akikkel lehetett hosszan, komolyabb témákról beszélgetni (pl. tesi órák alatt sokszor politizáltunk, a korombeliek nagy része talán még a pártok neveit sem tudta)

Barátnő tekintetében is próbáltam hozzám illőt találni, eddig nem sikerült :D


Ne utáld ezt a tulajdonságot, mert kevés ilyen lány van :) Ne akarj Te is egy tömeg csaj lenni csak azért, hogy legyen barátod. Idővel találsz majd olyant, aki ezt értékeli benned, és boldogok lesztek együtt :) Van még időd megtalálni az igazit.

17/f

2017. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Keress értettebb párt!
2017. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem zavaró tényező, hanem alapelvárás. :)


18/f

2017. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyentalán nem hátrány az ha valaki érett véleményem szerint. Jobban nevezném előnynek :)
2017. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én odáig lennék tőled.:)


Egy 17 éves könyvmoly srác.:)

2017. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!