Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek az ilyen lányok? (többi lent)

Figyelt kérdés

-170 cm

-48 kg

-Barna haj,szőke melír

-Kék szem

Nagyon szeplős az arcom,illetve sok anyajegyem van...

Hobbim a rajzolás,olvasás,versírás,regényírás,tánc...



2017. aug. 25. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Melír nélkül. Szeplők, anyajegyek nem zavaróak, nagyobb mennyiségben sem. Hobbival annyi a baj, hogy én más irányzatú vagyok, és ezek pont nem érdekelnek :D De vannak, akinek az ilyen csaj bejön, ne parázz.
2017. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kérdező erre a válasz az lesz hogy kinek mi... vam kinek bejön és van akinek nem
2017. aug. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem sok infó, de ez alapján nagyon. c: Kívülről is tetszik, de ami mégfontosabb hogy hasonló az érdeklődési körünk. Tökéletes. c:
2017. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs iamerkedéa és találkozó nélkül sose tudom, hogy valaki bejön vagy sem.
2017. aug. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz egy képet, tudok mondani valamit, de így csak vakon mondanék bármit is.
2017. aug. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ez alapján talán igen, de a leírás nem sokat mond :)
2017. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A szerelembe - mondják -

belehal, aki él.

De úgy kell a boldogság,

mint egy falat kenyér.


:)


Éljen az irodalom!

2017. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem.Bocsánat, de ez a hobbi, nekem nem.
2017. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!