Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Szombaton a Szín-en egy baráti társasággal voltam és volt egy lány akit nem ismertem. Hihetetlen gyönyörű és kedves volt. Sajnos nem igazán beszélgettem vele. Nagyon szimpatikus lány de nem igazán tudom mit csináljak. Meg szeretném ismerni és az egyetlen módja hogyha írok neki interneten de ahhoz nem igazán van merszem. Ha rá is írnék nem tudom mivel kezdjek, mit mondjak neki,miről beszéljek vele. Ebben kérném a segítségeteket.

2017. aug. 28. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne kertelj, mond meg neki kerek perec, hogy miért is írsz rá.
2017. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen,de én odamentem hozzá és elmondtam neki mit érzek,kikosarazott.
2017. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy nagyon szimpatikus volt neked, és sajnálod, hogy nem beszélgettetek többet, mert szeretnéd megismerni. Ha adna erre esélyt, nagyon örülnél neki. Ennyi. A lányoknak bejön az őszinteség.
2017. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
talán kérdezd meg hogy hogy érezte magát szombaton. az nem rossz kezdes szerintem:)
2017. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért ne túl gyorsan! Hogyha bejössz a csajnak, akkor félig nyert ügyed van. Ha nem jössz be, akkor szinte mindegy, hogy mit mondasz, mivel elég nehéz úgy "sikereket elérni" nála.

De vegyük azt a variációt, hogy tetszel neki. Először is odamész személyesen(hogyha erre még lesz lehetőséged) és tudatod vele, hogy szimpatikus és hogy szívesen megismernéd. De ne mondj olyanokat, hogy nagyon tetszel, meg hogy szerelmes vagyok. :D Szóval csak óvatosan a dolgokkal. Ilyenkor valószínűleg igent mond és onnantól csak dumálj és ne legyen kínos csend SOHA!

Ha nem találkozol vele személyesen, akkor írd meg neki, hogy láttad őt(persze csak ha Ő is látott téged) és szeretnél vele megismerkedni, találkoznál vele. Hogyha igent mondd, akkor mondj egy időpontot, ami NEKED jó és várd, hogy neki jó-e akkor. Hogyha nem, akkor valószínűleg mondja, hogy miért nem, és a következő időpontot aszerint kalkuláld(pl. hogyha azt írja, hogy nem jó mert minden hétköznap 16-18 edzése van, akkor arra figyelj oda). Ha igent mond, akkor értelemszerűen tovább. :)

Ha Ő nem látott téged, akkor az furcsa szitu, a csaj mentalitásán és stílusán múlik, hogy hogy reagál rá.

Sok sikert! ;)

2017. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!