Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért csináljátok ezt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért csináljátok ezt? (Tisztelet a kivételnek).

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy csajjal. Nagyon szimpi volt. Eleinte csak beszélgettünk. Ne akartam sokkal többet ennél mert ne vagyok híve a netes ismerkedésnek. Aztán kiderült, hogy egy suliba fogunk járni. Elkezdett szivecskéket küldözgetni, videókat magáról, elmondta, hogy kit kedvel és kit nem és én kezdtem azt hinni, hogy lehet valami még ebböl. Aztán benyögte, hogy van pasija. Akkor miért küldözgetett nekem szivecskéket? Oké, ez hülyén hangzott de értitek mi a probléma! :D
2017. aug. 30. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem nem értem, a szívecske az egy emotikon... Nincs túl sok jelentősége, hülye vagy ha azt hiszed bármilyen netes hamis érzelem kifejezésnek jelentést tulajdoníthatsz!

A szeretlek az már más, ha mondta volna neked megérteném a felháborodásodat.

de ha szeretleket ír annak is van sok alfaja, egy anyai szeretlek más mint a szeretlek és este még lesz egy kis huncut is drágám, szóval ez két különböző szeretlek, itt te vagy a hülye aki félreértette az egészet és nem a lány.

18f

2017. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy mind a ketten tetszettetek neki. a pasi is meg te is! (kivételes csaj. köszi a tiszteletet! ;) :D
2017. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
67%
Tudod kisfiam. Alsó tagozatban még ilyenek a lányok, aztán később csak rosszabb lesz.
2017. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu, én is voltam hasonló helyzetben. Sokszor nem lehet eldönteni, hogy a csaj mit is akar valójában, mert nem egyszer jártam úgy, hogy elég bizalmasan viselkedett velem, beszélgettünk olyan dolgokról, amikről amúgy nem beszél mindenkinek. Örült neki ha együtt mentünk valahova, vagy hazakísértem, stb. Aztán egy teljesen véletlen szituban kiderült, hogy amúgy van pasija.

Szóval nem tudom én sem miért csinálják, de néha elég rosszl jön ki a dolog :D

2017. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert neki annyi kell, hogy legyen kit mutogatni. Érzelem 0, csak legyen pasi mert ciki ha nincs.
2017. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és mindenkinek küldök szívecskéket. Az első alkalommal elmondom nekik, hogy ne értsék félre a szándékomat.
2017. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és csak barátnőknek, meg a páromnak, vagy rokonaimnak küldök szivecskét, egy fiú haveromnak sem küldtem még hiszen abból mindig félreértés lehet, saját tapasztalatom egyébként, hogy az ilyen kifejezett hülye p*csák szoktak mindenkinek egyből szivecskéket és hasonlókat küldözgetni.
2017. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!