Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem merek önfeledten,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek önfeledten, semmi félelem nélkül csajozni? 19/F

Figyelt kérdés
Más mindenki olyan boldogan, rossz gondolatok nélkül teszi én pedig mégsem merek közeledni senkihez. Volna néhány lány aki tetszik de mégsem merek náluk jutni valamire. Lehet volna esélyem is de így, hogy nem lépek semmit az ügy érdekében biztonságban érzem magam. Azok a lányok akik tetszenek pedig nem kezdeményeznek nálam. Mi tudná megváltoztatni a gondolkodásom és bátrabbá tenni?

2017. szept. 1. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Két saller mer egy jó barát aki félkarból odavág a csajok közé. :) Viccet félretéve:. Muszáj a személyes kis buborékodból kitáncolnod és beszélgetned lányokkal. Nem baj ha görcsösen megy 1-2 alkalommal, hozzá fogsz szokni, és ugyanolyan önfeledten fogsz társalogni velük is mint férfiakkal. Ha van több lány is aki tetszik, akkor kezd el egy csajjal a beszélgetést, ha nem jön be vele, mehetsz a következőhöz. Nem kell túlbonyolítani, mégis mi van akkor ha kinevetnek? Aki kinevet azért mert próbálkozol, az értéktelen. Megenni egyik csaj se fog. Legyél kicsit tökösebb.

20/F

2017. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam sokáig.


Én a külsőmön változtattam sokat, pattanásos voltam, kaptam rá gyógyszert, férfi melleim voltak, megműttettem, leadtam a felesleget, izmosodtam, kicseréltem a ruhatáram, elkezdtem normális fodrászhoz járni, hogy kezdjen valamit a hajammal.


Sokkal magabiztosabb lettem.


Nekem az adott egy lökést, amikor egy csaj írt rám, akivel egy suliba jártam. Nem is tudom már milyen ürüggyel írt, de kérdezett valamit. Aztán ahogy beszélgettünk, rámkattant, én is rá, és egyszercsak azt vettem észre, hogy a tenyeremből eszik. Találkozgattunk, és ha nagyon nehezen is, de megtörtént az első csók, mintha teljesen magától történt volna.


Aztán, ahogy egyre több lányt ismertem meg, akár csak barátként is, tudatosult bennem, hogy ők is büdöset sznak, köztük is nagyon sok az idióta, és igenis el lehet náluk érni, hogy a tenyeredből egyenek. Akinél nem tudod, azzal nem érdemes foglalkozni, hiszen nem tudsz minden csajt megfogni.


A mostani barátnőmmel úgy jöttünk össze, hogy ő meglátott instagramon, és bekövetett, belikeolta minden képem, és bejelölt facen. Facen én ráírtam, hogy ismerjük-e egymást, (persze tudtam, hogy nem) és így elkezdtünk beszélgetni.


Ami nekem feltűnt, hogy azok a lányok, akikhez közöm volt, mind ugyanazokkal tudtam megfogni.


Érettebb gondolkodású vagyok, mint a korosztályom, egyetemre járok, dolgozok, edzeni járok, érdekel a jövőm, van egy elképzelésem, tettem le már valamit az asztalra. (Tanulmányi eredmények, izmosodás, jogosítvány, tényleg bármi.) Lehet velem komolyan beszélgetni. Nem egy ilyen lázadó "veszekszem anyámmal", "elszökök mindenhonnan", "füvezek, cigizek" srác vagyok, gyerekes stílussal.


Ami azonban eddig mindent vitt, az a pimasz humor. Néha odaszólsz neki, valami kicsit "húzósabbat", tökösen odamondasz neki valamit, amiről nem gondolja, hogy oda mered.


Tudatosítod vele, (még akkor is, ha nem feltétlenül így van) hogy szinte belelátsz a fejébe, tudod hogy mi a dörgés, és nem érzed magad kényelmetlenül a társaságában, sőt te irányítod őt is.


Én ezekkel fogtam meg azokat is, akiknek alapból nem annyira tetszettem.


Könnyítsd meg a saját dolgod hozd ki a legtöbbet magadból külsőleg, belsőleg, érj el valamit, tanulj keress pénzt. Jobban fognak akadni a csajok, meg fognak nézni, ez önbizalmat ad.


És igenis hitesd el magaddal, hogy lehet barátnőd, nem is akármilyen, a lányok is megfordulnak egy fiú után, nem csak mi utánuk, és ők sem tökéletesek.


20F

2017. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! A külsőt illetően helyre tettem magamat. Ruhák, fodrász már kipipálva. Ezektől függetlenül, hogy adok magamra még csúnya sem vagyok. Ahogy te is, én is tettem már le valamit az asztalra: tanulmányok, sport eredmények stb. Egyetemen tanulok én is, ahol lenne lehetőség a lányokkal való beszélgetésre, na meg ott vannak ugyebár az egyetemi bulik is. Tehát tenni már tettem azért, hogy változzon valami, most már csak a bátorság hiányzik, hogy oda merek menni, meg merem szólítani. Az internet a felnőtt lányoknál szerintem nagyon nem előnyös ezért muszáj lenne élőben rászánjam magam.
2017. szept. 1. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
"Férfi melleim voltak, megműttettem" aztán végig úgy írsz, mint egy férfi. Én ezt nem igazán értem :D Akkor most srác vagy csöcsökkel? :D
2017. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem, serdülőkorban megduzzadt a mellem, és most kiműttettem onnan a csomót, amitől meg volt duzzadva, szóval most férfi vagyok, 2 heggel a mellbimbómon.
2017. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
"férfi mell" = megduzzadt, nőies mell egy férfin. Mit nem lehet ezen érteni?
2017. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!