Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a PUA-módsze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a PUA-módszerről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én magam sajnos sikertelen vagyok a lányoknál és pár haverom akik állítólag 50 nőt már ágybavittek tanácsolták ezt a PUA dolgot.


Megnéztem őket és megvan róluk a véleményem.


Én azt látom, hogy előre bemantrázott, begyakorolt viselkedésmintákat tanít, hogy csinálj így, csinálj úgy, senki nem tántoríthat ki a célod elől, manipuláld és zsigereld ki érzelmileg a női nemet, hogy aztán skalpként a tied legyen. Ilyeneket mondanak a videóban a férfiak a nőknek, hogy jól van, ennyi elég, mára ennyit kapsz belőlem. Ez bejön a nőknek? Én nőként akkora pofonnal honorálnám az ilyet, hogy kirepül a helységből.


Emellett a PUA sugallja, hogy nehogy önmagadat próbáld adni, mert amint önmagadat kezded adni összedől minden és biztos a kudarc. Ezért legyél egy érzéketlen, énközpontú, hazudós, beképzelt, érzelmifogyatékkal élő droid.


Oké, tegyük fel, nem kérdőjelezem meg a működését ha egyéjszakás futókalandok a céljával alkalmazza az ember. Meg abban is igazuk van, hogy nem kell a lányok után szaladni.


Viszont én párkapcsolatot akarok. A PUA-temperamentummal aligha épülhet ki boldog, hosszútávú párkapcsolat, hiszen az egész megtévesztésre épül.


A dolog másik oldala, hogy ennél már csak az a rosszabb, amit én csinálok: Egyszerűen nem merek közeledni és nyomulni mert félek, hogy soknak gondol és le keszek koptatva.


Mit tegyek?


21F



2017. szept. 2. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
PUA-ról nincs mit mondanom,de ha nem mersz oda menni egy lányhoz hogyan akarsz nőt? Még mindig hatásosabb mint neten rá írni. Oda mész és adod magad,és nem azon gondolkozol hogyan mész oda,hanem oda mész és mondod,hogy szia,valami egyedi bók aztán máris felszabadultabb vagy.
2017. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Pont az ilyen balf...szoknak találták ki! Csajozni a világ legegyszerűbb dolga(még az állatoknak is megy b+!), remélem hogy jól lehúznak pénzzel!
2017. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez a módszer nagyon nem tetszik.

Eddig nem hallottam róla szerencsére, de ha valaki ezt alkalmazná rajtam, akkor elküldeném a halál fszára.

Egy éjszakás kalandra amúgy sincs szükségem, nem is lesz.

Szóval ha kapcsolatot akarsz, akkor szerintem ne nagyon próbálgasd ezt a módszert.

Egyszerűen csak menj oda egy lányhoz, aki szimpatikus, hívd meg egy sajtbureszre, aztán beszélgessetek egy jót :D

Hogy érted, hogy sikertelen vagy a lányoknál? Mit hogyan csinálsz? Kicsit könnyebb lenne segíteni, ha több körülményt osztanál meg velünk.

2017. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyökér dolog. Erőltetett hülyeség. Inkább szednéd össze magad, mennél el edzeni, cserélnéd ki a ruhatárad, újítanál magadon, letennél valamit az asztalra.
2017. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem volt dolgom olyan sráccal, aki puázott. Az tűnt fel, h olyan, mintha valaki más írná az üzeneteit.


Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor ne görcsölj azon, h mi lesz, ha visszautasít valaki. Nézd a jó oldalát: már az elején kiderül, h nem illetek össze, tehát nem pazaroltál el feleslegesen időt.


A másik meg, h ha nem mész oda senkihez, akkor honnan fogod tudni, h lehet-e a dologból valami vagy sem.


A helyzet az, h az ismerkedés az egyik legkeményebb munka, főleg a mai világban, ahol minden a faszbukról meg társairól szól, és alig akad valaki, aki élőben is hajlandó társalogni veled. Ha életre szóló kapcsolatot szeretnél, kénytelen leszel időt, energiát szánni a dologra, és lehet, h túl kell élned néhány visszautasítást, bunkó beszólást (de gondolom ilyen nőkkel nem is akarnál összejönni), de a végén majd azt mondod: megérte. Ennyi a lényeg szerintem. És ne feledd: légy önmagad, az minden nő szemében az egyik legvonzóbb tulajdonság ;) sok sikert!

2017. szept. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Maga az elv is egy nagy marhaság. Arra tanít, hogy a lányok az egysejtűek szintjén állnak agyilag, és néhány előre bemagolt mondattal le lehet venni őket a lábukról. Kíváncsi lennék, hogy az ilyen PUA-hívők mit gondolnak a saját jó édes anyukájukról?
2017. szept. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem az meg rosszabb, h nincs elottuk ferfi pelda. Egyszeruen nem tudjak, hogyan kell egy novel banni. De az sem segit, h a kudarcot sem tudjak feldolgozni.
2017. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!