Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire összpontosítsak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire összpontosítsak, hogy sikerrel járjak? Ismerkedés előtt, mire gondoljak?

Figyelt kérdés

16 éves, fiú vagyok és szeretnék ismerkedni lányokkal...nagyon szeretnék egy komoly hosszú kapcsolatot a megfelelő személlyel! Érzem magamban a kitartás képes vagyok kitartóan várni cselekedni! Igazából amikor lementem ismerkedni mindig rosszul sikerült...mert egy lányt sem találtam...egy lánnyal sem találkoztam :/ És azért szerintem, mert rákészülök hogy most ismerkedni fogok és laza legyek. :/ Igen, tudom ezt nem szabad, mert így a lányokat nem fogom meglátni! Szívesen beszélgetnék lányokkal, csak mindig visszafogott, hogy ha elmegyek akkor nem találtam egy szimpit sem vagy egyáltalán nem találtam :(

Járt már valaki hasonló cipőben? Mit tehetnék ez ellen...Ellazulok és hogy indulok el otthonról, mondjuk egy parkba? Mire gondoljak közben, és előtte...?


Nagyon örülnék hasznos válaszoknak és minden kis dologból összejöhet egy nagy! :)

Köszönöm előre is, aki hasznos, tanácsot választ ír :)



2017. szept. 2. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A lazaság abból fakad, hogy nem koncentrálsz semmire, csak élvezed a pillanatot. Randin az a lényeg, hogy önmagadat add (persze azért mondjuk a szalonképesebb énedet) - ha így nem jössz be egy lánynak, akkor úgysem működne a dolog, mert nem az a cél, hogy eljuss a második randiig, hanem találj valakit, aki hozzád illik. Ha pedig önmagadat adod, akkor nincs miért izgulni, mert ez a legegyszerűbb dolog a világon.
2017. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen értem..És tudom is önmagam adni...ugyan kicsit figyelnem kell magamra de megy.. :) de valamiért még is elkerülöm állandóan a megfelelőt...De kitartó vagyok úgyhogy nem adom fel ! Próbálkozni kell mindig! Igaz?
2017. szept. 2. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj rá! Az írásod alapján a gondolataidtól f*sol. Ne tégy ilyet, bármire gondolhatsz, akkor sem jelenik meg ott egy nő, ahol nincs és vagy nem akar menni. Menj, járd az utat pár haverral, vagy sétáltass kutyát, légy parkban minél többet oszt ott a sok jó bige :D
2017. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, nem tehetem! Nincs kutyám és amúgy nem járok el sehova! Én otthon ülős vagyok...a sulin kívül sehova nem járok el..a barátaim, meg sajnos nem jönnek :/ De úgy érzem, hogy egy magam kell teljesíteni! Csak úgy tanulok, ha magam kezdem el és magam is fejezem be!
2017. szept. 2. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Csa gondolj arra hogy az a punci a tiéd lesz :DD ;) 19/f
2017. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!