Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom, hogy mit gondolhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit gondolhat pedig nagyon tetszik. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Először, leszögezném, hogy biztos vagyok benne, hogy nem játszadozik vagy hasonló. Most lett az osztálytársam. Szóval osztálytársam adot nekem enyhe jeleket. Volt amikor megtetszettem egy másik lánynak jött hozzám, hogy büdös a szája meg ronda stb. Volt olyan, hogy azt mondta, hogy csoda a valakinek tetszel.

Egyik este nagyon jól elbeszélgettünk messengeren. Megtudtam, hogy vallásos, ő meg azt, hogy én nem ( :D ). Elmondta pl: hogyhova szeretne eljutni a sportal mert jól csinálja, szóval jól elbeszélgettünk. Mondta, hogy most videót néz és én nem akartam zavarni szóval elköszöntem. Másnap ráírtam, hogy annyival, hogy "szia". De nem nézte meg. Sokszor volt online a nap folyamán de nem nézte meg. Nem is foglalkoztam volna vele, ha a csoport (amiben mind a ketten benne vagyunk és mind a ketten lenémitottuk a csoportott) nem válaszolt volna a kérdésekre. Szóval a lenémitott csoportott látta de engem nem. Aztán ma hallottam, hogy csinált már a barátnöjével is ilyeneket. Ma évnyitón találkoztunk (milyen meglepő) es mivel fogalmam sem volt hova kell menni (amúgy neki sem volt) ezért őt követtem. Amikor lemaradtam hatra nézett, hogy gyere már és nyújtotta a kezét de ezt rohadt gyorsan megondolta magát ezért abbab sem vagyok benne biztos, hogy ez megtörtént! (:D)

Egy padsorban ültünk és néztem ki az ablakon az meg azt hitte, hogy őt nézem. Volt olyan fura, miért nézel engem, nézése de semmi. Mondtam neki, hogy miatta megyek KFC-ni a többiekkel mert ő is ott lesz.

-és ha nem mennék, te sem jönnél? (Kérdezte a csaj)

-lehet.


Aztán amikor kiment a mosdóba kezet mosni megtámaszkodott a vállamom. (Nem tudom miért támaszkodott meg).

Valahogy mondta, hogy kapott kölcsön pénzt a barátnőjétől és csak 1 adag kajára lett volna pénze. Én mondtam, hogy szívesen adtam volna pénzt, ő meg megvádolt, hogy fel akarom hízlalni. (Mert nem vagyok én sovány gyerek, de nem gondolnám, hogy olyan vészes lennék, mert már volt barátnőm.)


De az a baj, hogy enyhe jeleket ad (mint pl: az én vállamon támaszkodik mikot közelebb van jobb pasi is) de nem tudom. Szerintettek?


2017. szept. 3. 20:36
 1/2 anonim válasza:
Eléggé zavaros a csaj, én hagynám:/
2017. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem az a jó ha egy fiú kűzd egy lányért, úgyhogy szerintem ne add fel. Én úgy gondolom, hogy egy idő után minden lány megenyhül :)

15L

2017. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!