Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk miért mindig valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért mindig valami perverz dologgal kezdik az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Illedelmes fiatalemberként, valahogy sose tudtam felfogni, hogy miért hallani ennyi sztorit arról, hogy a pasik azzal kezdenek egy chatet, hogy Küldj meztelen képet! vagy 20 cm a farkam!

Miért? Vagy esetleg tényleg értek már el ezzel bármit is?

17/F


2017. szept. 3. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában ez úgymond egy taktika. Az általad említett példákkal kezdenek és ha valaki vevő rá akkor biztos, hogy lefekszik velük. Ez azért "jó" mert nem kell foglalkozniuk a lánnyal a későbbiekben, mert ugye nincsenek együtt de mégis lefeküdtek egymással. Szóval ehhez a művelethez két lelkiszegény ember kell.
2017. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Hát ha nekem ezt írná az a bizonyos fiú, akkor egyből menne a tiltás. 15/L
2017. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Az a gond, hogy én mikor normálisan kezdtem, akkor se mentem semmire. Akkor nem mindegy, hogy hogyan kezdem? :D
2017. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 I noor Y ***** válasza:
100%

Egyetertek az elsovel

En se ertek egyet ezzel a 'taktikaval'

De gondolj bele

Ennel van rosszabb

Jelen esetben kifejezi a csavo mit szeretne elerni a csajnal

Legalabb nem eri csalodas kesobb, mert olyan is van h elhiteti h szereti aztan megtortenik aminek meg kell es otthagyja

Ez egy nagyon aljas dolog viszont sajnos letezik fiuk es talan meg lanyok reszerol is

Ezert mondtam h valamennyire legalabb korrektek ahelyett h hitegetne barkit is

2017. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért mert beképzelt tapló egyedekről beszélünk, akik menthetetlen ès megmásíthatatlan módon szerelmesek... önmagukba.

Ezek az emberek általában nem tudnak mély kapcsolatot kialakítani normális lányokkal s az érzelmi intelligenciaszintjük konvergál a nullához.

2017. szept. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mostanság létezik egy új ágazata ennek a perverz kezdeményezésnek, aminek célja, hogy kikerüljön egy "Igazságot Tóth Máténak" nevű Facebook-oldalra. Pontosabban nem mindig perverz, a lényeg, hogy minél nagyobb baromságot írjon (de általában perverz). Valamilyen szinten ez is ronthatja a statisztikát.

[link]

2017. szept. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez az a fajta ismerkedés, amikor egy éretlen srác le akar feküdni egy lánnyal, aki ha elég éretlen, akkor vevő a dologra. Ha kell egy kis érzelemmentes szex, akkor ez egy jó taktika, de ha egyszer megtapasztalja ez az éretlen kissrác hogy mi az igazi szex, akkor nem fog többet erre vágyni. :)
2017. szept. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerős, na, én az ilyeneket élből le is tiltom.


Ha a párom anno ilyesmivel jöb, biztosan lekoptatom fél másodperc alatt.

2017. szept. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!