Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek a jövőtől! Hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a jövőtől! Hogy nem lesz senki, akinek fontos leszek, hogy nem leszek boldog, hogy tudnám ezt az érzést legyőzni?

Figyelt kérdés

Már évek óta attól rettegek,higy egyszer csak majd rádöbbenek,hogy nincs semmim és senkim,akinek fontos lennék.Félek,hogy van-e olyan ember,aki úgy fog majd szeretni,amilyen vagyok..aki vagyok.Hogy tudok-e majd viszont szeretni.Boldog leszek? Ha nem,én is elválok majd,lesz 1-2 gyerekem,vagy az se lesz,belemenekülök a munkámba és megkeseredetten végzem majd és rájövök idősen,hogy mennyi időt elpazaroltam,higy az életem egy nagy nulla volt.

Miért lehetnek bennem ezek a gindolatok? Miért nem tudom egyszerűen kitörölni az efajta negatív dolgokat a fejemből?

Mi segíthet ennek leküzdésében? :(

Kész lelki roncs vagyok,görcsben a gyomrom és szomorú vagyok minden áldott nap :(

Válaszokat köszönöm szépen!

20/L


2017. szept. 5. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért ez az érzés nem egyik pillanatról a másikra alakul ki. Van ennek valami előzménye, ami miatt így érzel?

Akár privátban is írhatod:)

23/F

2017. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Stark2000 ***** válasza:
Ami a legfontosabb az az, hogy zárd ki a negatív gondolatokat a fejedből. Én úgy kezdtem, hogy mindenben rohadt pesszimista voltam.. Tavaly nyáron bekerültem egy nagyon szórakoztató, igazán bolondos és jó fej társaságba. Rengeteg dolgot lazán kezeltek, nem görcsöltek rá, elhülyéskedtek 1-2 dolgot. Szinte mindig megtudtak nevettetni a hülyeségeikkel. Ez a társaság eléggé optimista volt. Rám is ragadt rendesen. Sokkal jobb kedvem van átlagosan tavaly nyárhoz képest, sokkal gyakrabban hallgatok pörgős, Pop-Rock zenéket, stb. Szóval amit javasolni tudok tapasztalat alapján: keress optimista, hülyülős társaságot. Vedd körül magadat ilyen emberekkel, nevess, mosolyogj te is! :) A másik pedig az, hogy próbálj meg optimista gondolatokat beültetni a fejedbe. Nagyon sokat számít! Zenékből is hallgass olyanokat, amiktől kicsit táncolhatnékod van, bulizhatnékod támad, énekelni van kedved. Ne síros, depressziós zenéket hallgass. Nézz vígjáték kategóriájú filmeket, ha esetleg szeretsz filmezni. Próbálj meg az életmódodon változtatni ha zavar. Egyél úgy, ahogyan jónak érzed. Pl napi 1 alma, vizet iszol elsősorban főleg, sok gyümölcsöt eszel, zöldséget, stb. Keress hobbit ami lefoglal és élvezed, menj el futni, sportolni, feküdj le korán, rendezd az életed, kezeld optimistán a problémákat és nézz szembe velük. Nem kell ennyire rágörcsölni a jövőre, fölösleges. Ki tudja, mit hoz a jövőd.. Én is gondolkozhatnék azon, hogy másnak milyen jó kapcsolata van annyi idősen mint amennyi én vagyok, de minek? Teljesen felesleges összehasonlítani más életét az enyémmel.. Én így érzem jól magamat, majd találok lányt magam mellé, ha úgy alakul. :D
2017. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Egyenlőre csak szerezz néhány biztos barátnőt aztán pedig minél több pasit! pasit! pasit! pasit! Minél többet próbálj ki! (Gondolom nem lesz nehéz dolgod ;)


Ezen kívül valami intenzív sport amiben ki fulladsz és jól elfáradsz


Hobbi, minél több


Amúgy, nem nagy kunszt itt jó levelező partnereket találni :D csak írj rá valakire aztán máris lesz egy új dolgod


F/18

2017. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi történt veled te lány? Szakítottál a pasiddal? Vigasztalást szeretnél? Most aztán majd kapod a privátokat ;) Meglátja valaki hogy "20/L" már szerelembe esik. :) Ne aggódj. Majd jobb lesz idővel. Kösd le magad, keress valami hobbit ami eltereli a gondolataid. Nézd újra a Trónok harcát, vagy olvass könyveket, járj el futni, edzeni, moziba vagy csak vezess egy fél órát (ne városban) stb. nekem általában segít ha letört vagyok.

20/F

2017. szept. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Volán Bátor válasza:

Nézd, ha nagyon szigorúan nézed: mindenki élete ugyanúgy végződik. Igen, meghal. Ezzel kb. 4 éves korától tisztában van mindenki, mégis igen kevesen tipródnak ezen.


Senki nem mentes az irracionális félelmektől, rosszkedvtól (de a jótól se), ha viszont ez tényleg állandósul, és a mindennapi életed keseríti meg, akkor ne itt írgálj és hallgass a sok töklámpára, hanem beszélj egy pszichológussal. Nem gáz, nem szégyen, azért vannak, hogy segítsenek. (Nem összekeverendő a pszichiáterrel; az pszichológusok alapvetően épelméjú, normális emberekkel foglalkoznak.)


Amit írsz, az a depresszióra hajaz, de távgyógyítani csak a tv2-n tudnak.

2017. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!