Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan menjek oda egy ismeretl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda egy ismeretlen lányhoz a suliban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 17eves vagyok, van egy lány aki kettővel alattam jár és nagyon megtetszett.Szeretnek többet, de eddig nem értem el semmit. Próbáltam szemébe nézni, hogy ramosolyoghassak, vagy lássam hogy látja hogy létezem, és hogy lássam hogy szimpatikus vagyok e neki, de egyszerűen nem néz rám. Lehet bekepzelem mert nagyon tetszik, de mintha direkt nem nézne felém, bár máshol vannak oraim és szünetekben csak azért jarkalok hogy láthassam. Kb mindig csapatban jár pár barátnőjével. Valaki valami tanácsot tudna adni, hogy mit csináljak? Nagyon nagyon tetszik, és nem csak arra kell, hanem komolyan gondolom. Azt tudom róla hogy szokott kávézni és hogy roplabdazik.

Köszönöm a válaszokat!



2017. szept. 6. 19:43
 1/5 anonim válasza:
Nagyon aranyosnak tűnsz. Szerintem egyszer odamehetnél, hogy "Hey." és megkérdezhetnéd milyen órájuk jön vagy valami. Hátha felfigyelne rád.
2017. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nehezemre esik mások szemébe nézni. Amikor érzem, hogy bámulnak, direkt nem nézek oda, mert félek. Nem tudom mitől. Van, hogy odanézek, összeakad a pillantásunk, de nekem muszáj elkapnom a tekintetem. Egyszerüen nem bírom. Pláne, ha az illető még tetszik is. Próbálom legyőzni ezt, de nagyon nehezemre esik. Legalább már oda mertem menni másokhoz beszélgetni. Nálam ez is haladás. Szóval lehet, hogy csak ő is így van ezzel. Lehet, hogy csak arra vár, hogy valaki megszólítsa, de fél. (Velem legalább is ez van.)
2017. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyira izgulok. Köszönöm a válaszokat, várok még hátha megjön a bátorságom jobban!
2017. szept. 6. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak simán menj oda és szólítsd meg :) hidd el, se ő sem a barátnői nem fognak megenni :'D
2017. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem össze tudom szedni magam és odamegyek hozzá !
2017. szept. 7. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!