Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk nektek bejönne egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönne egy ilyen "fiús" lány?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, nálatok nagyon negatív tulajdonság, ha egy lány a szélles válla és lábfej miatt olyan fiús testalkatú, és nagy baj, hogyha van látható bicepszem?


13/L



2017. szept. 6. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha esetleg képet tudnál(akár privátba) küldeni akkor lehetne érdemben véleményét mondani
2017. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most akármi mástól függetlenül kérdeztem, bocsánat de nem küldök képet
2017. szept. 6. 23:10
 3/10 Stark2000 ***** válasza:
A negatív külső tulajdonságok ellenére is összejönnék vele, ha a tetszik az arca és a személyisége. Szerintem amiket felsoroltál nem döntő tulajdonságok egy kapcsolat szempontjából.
2017. szept. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nyugi, van akinek tetszik
2017. szept. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mit sportolsz?
2017. szept. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, bocsi.
2017. szept. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Be bizony!
2017. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mickee válasza:
100%

Számomra egyáltalán nem negatív ha egy lány izmosabb, sportosabb, 'van rajta mit fogni', nem törik, nem fújja el egy erősebb szél stb.. :)

Egészségesebb is, számomra esztétikusabb is ha van látható izom. (A széles váll akár kisgyerek társaságában lehet előnyös, amikor a kisgyereket vállára vagy nyakába ülve tudja könnyebben vinni..)

Nekem tetszenek a sportosan vagy kissé izmosabb erősebb lányok/nők. :)

2017. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne. Mekkora a karod?
2017. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Örülök a pozitív visszajelzéseknek, köszönöm, hogy rászántátok a válaszokra az időtöltést. Kérdésekre válaszolva karatézok, és otthon edzek, a karom(bicepsz) nem nagy, első ránézésre talán észre sem venni, csak féltem attól, hogy visszataszítónak tarthatja bárki is. És kénytelen vagyok sokat sportolni mert van egy kis súlyfeleslegem (165cm magas és 50kilogramm vagyok)
2017. szept. 12. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!