Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lany létemre nagyon pattanásos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany létemre nagyon pattanásos az arcom, szerintem eleve hátrébb indulok a többi szép arcú lányhoz képest. Lehet nekem még valaha barátom?

Figyelt kérdés
Aki hozzám mer érni?Aki nem csak a pöttyöket figyrli? Úgy érzem hogy az arcomon csak azt nézi mindenki hogy mennyi pattanásom van.

2017. szept. 8. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Lehet barátod, és lesz is.
2017. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kor?


1 a pattanások lassan eltűntek

2 aki a pasid lesz annak tetszeni fogsz és szeretni fog pannanassal vagy a nélkül


;)

2017. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Persze hogy lehet. Amúgy láttam már olyat lányt aki panaszkodott hogy mennyi pattanása van azt közbe alig lehetett észrevenni :D Meg valúszínű tényleg elmúlnak idővel
2017. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Es irtad, higy lehet nem olyan durva de nekem hormon problemak miatt valoszinu gyogyszert is kell majd szednem.
2017. szept. 8. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nagyon pattanásos a bőröm, de volt olyan fiú, akit ez nem érdekelt. Nem is egy. Szóval fel a fejjel, van remény. :D

17/L

2017. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Lehet hülyének fogtok nézni, de nekem a letisztult arcú csajok be sem jönnek. Egyáltalán nem gond, ha pattanásos vagy, aki szeret, az szeretni fog ezzel együtt is :)

Egyébként nem egy lány van, akinek az arca pont azért nem tetszik, mert "túl szép" :D

De hát mindenkinek más az izlése. Esetleg ha egy picit visszább tudnád venni, akár gyógyszerrel, krémekkel stb, hogy azért ne legyél teljesen olyan, csak helyenként, vagy halványan, akkor biztos nem lesz gond az ismerkedésnél :) Sok sikert :) 17/f

2017. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

A mai napig küzdök ezzel a problémával valamilyen szinten, és nem nagyképűségből, de igen népszerű vagyok és voltam mindig is a férfiak/fiúk körében. :D

Még kamaszkoromban, amikor nagyon csúnya volt a bőröm, akkor is volt barátom, és szeretett és szépnek tartott.

2017. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szó-szoros értelemben tényleg hátrányból indulsz, de egyrészt a patik elmúlnak, másrészt mosolyogj sokat, és érezd jól magad a bőrödben. A mosoly mindent felülír.


Egyszercsak azon fogja kapni magát egy fiú, hogy nem is látja a pattanásaidat, csak a mosolyod és a beszélgetések emléke ragyog neki ott belül, a lelkében. :)

2018. jan. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!