Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találom meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom meg a párom? Hogy tudnék változtatni a helyzetemen? 16F

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és már bő féléve, hogy egyedül vagyok! Nem panaszkodás miatt mondtam, de igen család nélkül is vagyok egyedül! És nagyon hiányzik egy olyan lány az életembe, akivel megoszthatom a boldogságomat és örömömet, valamint akinek bizonyíthatok és boldog időt tölthetek el vele. Sokszor írtam ki kérdést emiatt, de már megint fellépet a probléma bennem, hogy miért nem találok, lányokat, akik tetszenek is és miért nem érzem, azt, hogy nekem is sikerülhet? Zárkózott típus vagyok ezért, elég nehezen tudom megoldani, hogy felfigyeljenek rám...az iskolában nincsenek lányok, és a suliba is egy busszal közlekedem...Megmondom őszintén, már jó négy hónapja próbálkozom vele, hogy szabadban vagyok, sportolok, eljárkálok, és egy lányt sem sikerült, sem látnom, sem leszólítani...Minden nap törekszem rá, hogy mosolyogjak, segítsek akinek kell, és nyitott szemmel járjak. Azzal hogy önmagam adjam, azzal nincs bajom...az egy amit nem tudok, hogy miért nem tudom elhinni, hogy nekem is sikerülhet...Már sokszor mondtam magamnak, hogy bízzak benne és higgyem el...Szeretném, ha megváltozna az életem és tudom, hogy ezért csak én tudok tenni...Nem tudom, hogy mit változtassak, hogy meglássam a lányokat vagy, hogy kezdjek az egésznek neki...A régi barátnőm, az osztályban találtam meg általánosban..szóval még nem próbálkoztam így lányokkal, hogy máshol ismerjem meg mint az iskola...megtennék mindent, azért, hogy sikerüljön, de nem tudok többet tenni, hogy mosolygok és pozitív kisugárzásom legyen és segítőkész! A másik nagy bajom, hogy nem tudok elszakadni ettől az egésztől...pedig úgy érzem, hogy ez vezetne a megoldás útjára, ha elteszem ezt a lányos dolgot és az életemmel és a sulival törődnék..csak hogy az a baj, hogy látok egy lányt bárhol, rögtön hiányozni kezd és megint eszembe jut...éjjelente mindig ezen gondolkodom...és nem tudom mi a megoldás erre, hogy tudnám ezt legyőzni!

Szeretnék, újra boldog lenni és hogy más is azért legyen boldog, hogy velem lehet :)

Mit tegyek, hogy el tudjam kicsit engedni? Mit változtassak meg? Van valaki más aki a cipőmben van/volt? Mit tanácsoltok?


A hasznos válaszokat előre is köszönöm!:)



2017. szept. 13. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a bizonyos cipod Nike? És milyen fajta. Így nem tudom megmondani hogy voltam e benne.

Na jó loen volt lépjünk tovább. Szerintem 16 évesen ne életed szerelmét keresd hanem barátkozz kicsit, vagy valami ilyesmi. És akkor majd amikor a haverokkal jarkalsz el, sokkal könnyebb lesz leszorítani egy random idegent, aki most pont lesz@r. Bocs az írásmódért.

2017. szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján látszik, hogy jó úton jársz, tényleg már csak egy kis önbizalom hiányzik belőled.


Emellett próbálj meg lányokkal is először barátkozni, hogy megszokd a társaságuk és rájöjj, hogy ők is csak emberek.

Amíg egyből életed szerelmét keresed, addig nehéz lesz ismerkedni, kivéve ha a csaj is már fülig szerelmes beléd.

2017. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd ki a szád! Ne félj megszólalni, beszélgetni! A lányokkal beszélgetni és poénkodni kell. Legyél laza de kellően komoly is! Ha ez megvan akkor szabad az ut! Szoritok neked :) L
2017. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igen, köszönöm utolsó...én is tudom, hogy jó úton haladok...nos igaz, nincs egyáltalán önbizalmam..kész csoda, hogy eddig éltem... Ezért, gondolom úgy, hogy ha most ezt pihentetem kicsit, akkor az idő majd csiszol egy kis önbizalmat bennem...és az a baj, hogy én nagyon szívesen odamennék a lányhoz...aki megtetszik, csak hogy ilyen nem volt még..és nehezen tudom elhinni, hogy nem láttam és nem tapasztaltam még, hogy igen, nálam is lehet olyan, hogy meglátok egy olyan lányt aki szimpi...onnantól tudom, hogy mit kell tennem...oda is mernék menni, csak addig nem tudok eljutni valahogy..:( Mindig valamivel zaklatom magam, és nem találkozom lányokkal, vagy ha igen, akkor nem illenek hozzám :( De küzdeni fogok értük!
2017. szept. 13. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!