Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 éves vagyok, és eddig nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vialpando16 kérdése:

17 éves vagyok, és eddig nem volt úgy párkapcsolatom. Nem vagyok kigyúrva, nem vagyok nagyképű, nem vagyok ilyen páva, stb őszinte típus vagyok barátságos és közvetlen. De amikor próbálkozok egy lánynál nem szokott összejönni. Mi baj lehet?

Figyelt kérdés

2017. szept. 14. 01:07
 1/6 anonim válasza:
39%
Azért mert ahelyett hogy kimozdulnál a lakásból és hajtanád a csajokat, ahelyett otthon a szobádba hokkantasz, osztan ha megvót, akkor elkenyed a hasadon oszt nyomod tovább a call of duty-t.
2017. szept. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol és hogyan szoktál próbálkozni?
2017. szept. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha eddig nem volt úgy párkapcsolatod, csináld amúgy.
2017. szept. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem a megfelelő leányzóknál próbálkozol. Ne add fel! nyugi! Előbb utóbb összejön! Minden zsák megtalálja a foltját :)
2017. szept. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hogyan szoktál próbálkozni ismerkedni? De ha gondolod küldj képet privibe;)
2017. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ez a baj. Ne legyél már ilyen lemondó, a csajok nem az izomra és külsőségekre buknak hanem arra aki elcsábítja őket. Élvezd az életet, és ezt oszd meg másokkal is. Meglátod rövid idő alatt találsz nőt. Egyébként pedig nem a legjobb kor, ilyenkor még nagyon hülyék a lányok, csak álmodoznak a hercegről fehér lovon. Emlékszem nekem is csak 27 éves koromra jött össze egy valamilyen szintű kapcsolat de harminc felett volt hogy 4 egy éven belül.
2017. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!