Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Attól félek ha odamegyek köszönök és visszaköszön és néz rám hogy mit akarok. Én még sose csináltam ilyet nem tudom mit mondjak tudok egy-két dolgot róla de én azokról a dolgokról nem tudnék beszélni.

2017. szept. 14. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
13%

Ilyen hülye kérdéseket, komolyan. Miből tudod, hogy a repülőgép repül? Komolyan, most erre válaszolj, kérlek. Egyszerűen beszarok, hogy olyan kérdéseket tudnak feltenni emberek, amiknek pont annyi értelmük van, hogy semennyi, és ők is tudják rá a választ, de baromira unatkozik, így kiír valamit csak azért, hogy addig is csináljon valamit. 16 évesen tanuljál, aztán menjél haverokkal bulizni, élni, ne hülyeségeket csinálj a neten!


Na, vajon még is hogyan? Tippelj! Jó gyorsan. Totál evidens volt, nem? Atyasságosuramjézus, én ezt már nem bírom idegekkel komolyan! -_-

2017. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

tudok egy-két dolgot róla de én azokról a dolgokról nem tudnék beszélni.

---

Akkor talán beszélj a pireneusi kőszáli kecskék krónikus vastagbél gyulladásának okairól.

2017. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!