Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány facebookon,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány facebookon, egy varosba jarunk suliba (nem ugyanabba), bejelöltem facen, de nem igazol vissza, szerintetek ígyis ráirhatok vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Szerintetek?

2017. szept. 15. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mostanában jelölted be akkor szerintem várj egy kicsit amíg visszaigazol, ha párn ap múlva de teszi meg akkor próbáld meg, hogy ráírsz
2017. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a bejelölésből nem tudja, hogy szeretnél megismerkedni vele, legalábbis nekem nem esne le... Szóval ha akarsz valamit, akkor írj neki! (Szerintem)
2017. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké,akkor szerintem pár nap után ráírok és ha nem válaszol akkor hagyom
2017. szept. 15. 21:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek nemlehet azért nemjelölt vissza,mert nemakar ismerkedni,vagy csak nem ismer azért?
2017. szept. 16. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nem jelölt vissza, mert nem ismer.
2017. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké,csak privatba meg lecsesztek,hogy ilyet akarok,de ha eloben nemtudok ugygondolom egy probat megér
2017. szept. 16. 21:35
 7/7 anonim válasza:

Szia. Irták h irnál rá Facebookon. Ez a legnagyobb hülyeség amit tehetel. Én is pont így jártam de nem jött össze. Mikor visszajelöl várj egy kis időt. Mondjuk 1 hét. Aztán irj neki hogy:


Szia.

Ő:Hali.

Te:Kérdezgesd érezze hogy törődesz vele de ne nyomulj.


Hajrá.


Ha kell vmi akkor irj privibe.

2017. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!