Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy lányt, akit szerethetek, és aki szeret engem. De egyáltalán nem tudom, hogy mit csináljak. Gondolkoztam azon is, hogy talán a kollégiumban valakivel meg tudnék ismerkedni, de nem tudom hogy hogyan csináljam.


Tudna valaki egy kicsit részletesebb útmutatást adni?


2017. szept. 16. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! A szerelem sajnos nem mindíg akkor jön amikor szeretnéd, de természetes, hogy kapcsolatra vágysz. Habár nem vagyok kolis, tudom, hogy ott sok embert ismerhetsz meg és ha többször leszel emberek társaságában akár felfigyelhetsz ott valakire a lényeg, hogy nyugodtan nyílj meg a többiek előtt. :)
2017. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!