Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem várom és keresem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem várom és keresem az igazit?

Figyelt kérdés
19F vagyok. Amm a suliba nincsenek barátaim csak haverjaim. Az életbe máshol viszont vannak barátaim. Kapcsolatom összesen 3_-szor volt de nem voltak jók csak félig meddig. Nem érzem magányosnak annyira magamat mégis. De tudom hogy nem fog eljönni az életembe semmi igazi szerelem. Van egy barátnő -féle de az nem szerelem inkább csak lélek társ pár egyező dologban. Szomorú nem vagyok 💪 erős vagyok és kitartó. Csak nem tom mi lesz velem. Persze gimibe járok de az vége mindjárt senkivel sem táncolok. Utoljára tavaly volt a 3_ik kapcsolatom . És minden csak 3 hónapos volt. Kis lépéses kavarások. Semmi lényeges. Csók se volt. Ennyi
2017. szept. 17. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert így alakultál. Mit számít. Jó így.
2017. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!