Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet esélyem egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy olyan fiúnál aki lekoptatott de olyan mintha tetszenék neki?

Figyelt kérdés

Adott egy srác aki már elég régóta tetszik (lassan egy éve és még mindig nem tudom kiverni a fejemből ,mondjuk nem is annyira akarom).

Az elején ő volt az aki elkezdett engem nézni egyre többet. Akkor még nem tudtam ki ő ,nem is nagyon foglalkoztam vele.

Ahogy telt az idő egyre inkább elkezdett érdkelni ,nagyon megtetszett és ez azóta is így van. Csak itt jön a bökkenő hogy ő akármennyire is adta a jeleket és én is ,nem történt semmi.

Majd ráírtam. Nagyon aranyos ,kedves volt de olyan elég lerázós lett. Mégegyszer ráírtam ,megint lerázós.

Utána úgy voltam vele hogy akkor nem értem ,nem fogok többet ezzel foglalkozni ,ha akar valamit majd csinál is.

De nem tudom elfelejteni ,mindenkit hozzá hasonlítok és persze senki se lehet olyan mint ő. Mostanában láttuk egymást párszor és úgy néz rám mint "régen" ,mint amikor először vettem őt észre.

Lehet még esélyem nála? Tetszettem neki egyáltalán?



2017. szept. 17. 17:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha számít akkor ő 19 ,én 17.
2017. szept. 17. 17:44
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tetszel neki, de most már ne kezdeményezz!

Lépjen ő, neked nincs szükséged 3. lekoptatásra!

2017. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem akartam. Csak érdekel hogy miért csinálta/csinálja. Nem unalmamban foglalkozom ezzel ,hanem mert közel egy éve rágódom rajta.

Mert nem tudom mit gondol rólam ,egyáltalán nem vagyok biztos benne hogy tetszettem v tetszem neki ,csak annyit látok hogy "foglalkozik" velem. Nem szó szerint ,de látom ha már-már bámul ,látom ha rám néz nem úgy néz mint mások. Van benne valami amiről nem tudom mi.

2017. szept. 17. 19:02
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha valóban tetszenel neki, akkor kezdeményezne, es ha mar egyszer azt mondta, hogy nem akar teged, akkor az ugy van.


Sajnos ha az ember szerelmes, elkezdi másképp látni a világot, es egy csomó mindenre azt hiszi, hogy a szerelem jelei a masik féltől, pedig nem... En tudom miről beszelek. Szar egy helyzet. A szerelemnek megvan a varázsa, de en visszagondolva csak a rosszat latom benne. Pedig több kapcsolatom is volt mar.

2017. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem vagyok szerelmes. Pont ezért is furcsa hogy miért foglalkoztat. Egyébkébt nem mondta soha hogy nem kellek neki vagy hogy nem akar tőlem semmit ,nem beszéltünk ilyen dolgokról (nem is beszéltünk sokat) ,de nyilván nekem is feltűnt ,sajnos:D

Őszintén nyilván vanak olyan dolgok amikbe talán mást is beleképzelek de vak az nem vagyok meg a körülöttem lévők se azok.

Csak kíváncsi vagyok hogy változhat-e az ember vélménye ebből a szempontból.

2017. szept. 20. 21:42
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Sok olyan lány van az osztályomba akiknek bejöttem/szerelmesek voltak belém, elmondták de én offoltam őket. Most meg az egyiket megkúrnám a másikkal meg összejönnék. xd
2017. okt. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Remélem egyedül halsz meg amiért lepontoztál
2017. okt. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Természetesen:)
2017. okt. 15. 10:47
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért kérsz segítséget, ha aztán nem becsülöd meg? Szerintem én elég sokat segítettem azzal, hogy leírtam egy hasonló helyzetet, mint ami veled történt, csak itt én vagyok a fiú és én tudom mit gondolok lehet ugyan abban a helyzetben vagyunk és ő is az gondolja mint én... Te meg lepontozol...
2017. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mert én ebbe nem a segítséget látom hanem egy olyan tényt amiből én semmit nem tudok kiszűrni.
2017. okt. 16. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!