Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok röviden a nyáron volt 1 barátnöm minden szep jo volt de szakitottam vele mert ki akartam menni Afganisztánban (17évesen) kicsit össze vesztünk oltottuk egymást rendesen majd letitottam pár napja feldott rá irtam es irja nem haragszik szivet küld stb most megin van esélyem kilyutni és megyek is ti mennétek a helyembe vagy maradnátok a lányal akibe fülig szerelmesek vagytok és ö is belétek ? fogalmam sincs hogy lenne a legjob
2017. szept. 18. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz 17 évesen Afganisztánban? xDDD
2017. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
babot szedni
2017. szept. 18. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Fake hülyeségeiddel ne itt fáraszd a jó népet.
2017. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ki hagytam pár pontot

1 ha csak trolkodni akarsz akkor ne is kommentelj

2017. szept. 18. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!