Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen osszezavarodtam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen osszezavarodtam, most mar vege? Vagy tegyek meg egy probat miutan en utasitottam el? 😞

Figyelt kérdés

Van egy lany akivel fel evig beszeltem.. mar szinte jartunk. Szerettuk egymast epp csak annyi hianyzott mar hogy megkerdezzem hogy lenne e a baratnom, de igazabol mindketten ugy kezeltuk egymast mint egy par.

Szoval ez a lany eleg feltekeny tipus es emiatt veszekedtunk sokat..

Utolag kerte hogy bocsassak meg neki es mondta hogy nagyon sajnalja megvaltozik...

En nem igazan tudtam neki megbocsatani mivel a barataimrol volt szo.

Azt mondtam neki maradjunk baratok..

O kerte hogy ne mert nagyon szeret engem..

Azota nem beszeltunk es most azt erzem hogy borzasztoan hianyzik megsem irok neki nem keresem.. nem tudom mit gondolna rolam ha ezt bevagnam neki.

Ugy erzem szeretem es o az igazi, de lehet mar keso.


Mit kene tennem?😞


19/f 18/l


2017. szept. 18. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Lépj, mert késő lesz!
2017. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem szanalmasnak gondolna hogy miutan en kertem hogy legyunk baratok megis igy dontok .. nem tudom lehet mar keso😞
2017. szept. 18. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg próbáld meg. Ha eddig sem bírt ez miatt, akkor már tök mindegy, hogy szánalmasnak gondolja e :D
2017. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Figyelj ha még nem telt es sok idő hogy elmondtad neki hogy inkàbb maradjatok baràtok akkor sztem egy próbàt még megér.Lehet hogy kicsit össze fog zavarodni de ha nem tökölsz sokat és a lényegre térsz akkor sztem lehet nàla esélyed .
2017. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!