Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel 1 hónapja ismerkedtem meg es azota 2 szer talalkoztunk de buliko,és ott voltak a közös barátaink is..De amikor beszelgettünk interneten(mivel 60 km van közöttünk)olyanokat irt pl,hogy tetszek neki ,meg hogy jarjunk,aztan masnap arra fogta ,hogy részeg volt..aztán amikor talalkoztunk megint tök jo fej volt és én nagyon megkedveltem.Olyan személyisége van ami teljesen az én idealom.De az utan az este utan ami 1 hete volt nem irt ram es nem is keresett..Nem értem ,hogy most akkor mi van?Ha en rá irok visszair de ha nem irok nem is keres..Teljesen összezavarodtam .Szerintetek mit csináljak?16L

2017. szept. 21. 21:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem ,hogy nem feküdtem le vele még csak nem is csokoloztunk .
2017. szept. 21. 21:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan srác az ideálod, aki játszadozik veled? Jól hangzik...
2017. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Azért nem ír, nem keres, mert nem érdekled, ennyi.
2017. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem,az az ideálom aki játszadozik velem..nem egy rongy baba vagyok
2017. szept. 21. 21:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Lécci még irjatok..
2017. szept. 23. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké.
2017. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!