Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok és még nem volt barátnőm. És valószínű hogy mostanába nem is lesz. Nem vagyok bűn ronda 180 centi és 83 kg vagyok. Egy jó ideje már edzek is. Nem vagyok az a vasággyal együtt 40 kilo tipusú srác. A hajam is teljesen átlagos rövidre nyírt. Az öltözködésre nagyon adok.

De ezek ellennére nem talalok barátnőt. Megnéznek párszor a lányok de úgy tűnik hogy aki nem 40 kilos és nincs valami extrém haja az már nem kell a lányoknak.

Köszi előre a válaszokat. :)



2017. szept. 23. 23:57
 1/3 CFB ***** válasza:
100%
Az, hogy hagyod elmenni melletted a csajokat. Ha megnéznek, már félig nyert ügyed van. De sose fogsz nyerni, mert a leszólításig nem jutsz el. Nem tudom, hol élsz, Bp-n tuti lenne párod. Még fiatal vagy ahhoz, hogy ne találj olyan lányt, aki jól néz ki, és nem lenne akkor kapcsolatban. A kinézet nem elég, a lány, ha nem hülye (vagy nem őrülten szerelmes), nem fog lépni.
2017. szept. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha hasznalod a kicsi szadat akkor sikerulni fog
2017. szept. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jól nézel ki az egy dolog,és ha megis néznek mégegy plussz pont ahogy az első is írta.


Ha eljutsz odáig hogy tetszen egy lány,akivel szivesen járnál akkor kezdeményezz nála.Beszélj vele.

Ne várd hogy mindenki az utcán leszólítson,főleg hogy lányokról van szó.

2017. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!