Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen furcsa?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen furcsa?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki 3 hete tetszik.Nagyon.

Konkrétan egész nap őt nézem, imádom a hangját, ha csak megszólal, bizseregni kezdek, ha meg hozzám szól, akkor borzasztóan boldog vagyok.

Van a héten pár óra, amire együtt megyünk meg olyanok is, ahol padtárasak vagyunk.

És itt a gond.

Régebben(egészen hétfőig) nagyon sokat beszélgettünk, szinte minden tanítási napon 3-4 szünetben, akkor is, ha a terem két legmesszebbi padjában ültünk.

Most(3 napja), jó, ha a köszönésen kívül napi 3-4 mondatot váltunk egymással.

Egyébként nem az a menő srác, de nem is visszahúzódó, hanem olyan átlagos. Velem viszont mindig félénk volt, szinte mindig én kezdeményeztem a beszélgetést. Most viszont hozzá se merek szólni, ha kérdezni akarok valamit, elakad a hangom, ha mondok valamit, magas lesz és nagyon vékony, elcsukló.


Miért van ez? Szeretnék újra mosolygós és magabiztos lenni a közelében, mint régen. Hogy csináljam?



2017. szept. 27. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak zavarba jössz előtte és nem akarsz olyat mondani ami esetleg nem tetszik neki.Ennyi.Próbálj meg nem ennyire rástresszelni a beszélgetésre.
2017. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor tényleg csak ennyi?

És miről tudnék vele beszélgetni, miről szeretnek beszélni a fiúk?


Azt pl tudom, hogy szereti a video meg számítógép játékokat, a motorokat, meg a haditechnikát, de én egyik témában sem vagyok otthon.:(

2017. szept. 27. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos van valami közös téma, ha ennyire jóban vagytok. Vagy az is jó, amiben te nem vagy jártas, de érdekel vele kapcsolatban, arról kérdezhetsz tőle.:)
2017. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(Első vagyok)Tényleg csak ennyi:).Lehet ez most nem fog tetszeni,de ha nem tudsz vele miről beszélgetni,akkor már rossz.Figyelj,a beszélgetést nem lehet erőltetni,nem kell rá készülni sem,ha nincs közös témátok,akkor az egész felejtős,de szerintem biztos,hogy van valami ami mind a kettőtöket érdekel.De ne stresszelj,amúgy ha nem megy a beszélgetés,elkadtok,és nem jönnek a témák,akkor azt nem kell erőltetni,majd lesz olyan akivel megtalálod a közös hangot,és a későbbiekben is jobb ha egy olyannal vagy együtt akivel közösen tudtok csinálni ezt-azt.
2017. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:( pedig olyan kedves, meg okos, és tényleg tök jól elvoltunk.:(

egyébként semmilyen fiúval nem találok közös nevezőt az a baj.

Vele egy ideig volt, aztán most kifogytam mindenből, de majd akkor mondok valamit random, ami a számra jön, jobb, mintha kussban ülnék és várnám a sült galambot.

2017. szept. 27. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Helyes. Pontosan ezt akartam tanácsolni. Amikor imponálni szeretnénk valakinek, rendszerint túlspilázzuk a jelentőségét annak, hogy miről beszéljünk. Pedig abszolút nem kéne ezen rugózni. Bármit mondasz, az új lesz neki, vagy új megvilágításba helyezi a dolgokat. A női és férfi agy merőben másképp működik, merőben másképp látunk tök hétköznapi dolgokat is.
2017. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!