Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsen barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a kérdés eléggé mainstreamnek hangzik, de én tényleg nem értem, hogy miért nem tudok találni egy normális beszélgetőpartnert egyáltalán. 17 éves vagyok, elég alacsony 165 cm, talán ez a baj? Olyan átlagosan nézek ki, kék a szemem, fekete a hajam, testalkatom átlagos. Személyiségem sem olyan nagyon rossz szerintem, tudok poénkodni, de ha kell komoly is tudok lenni és buta sem vagyok (4-5-ös tanuló). Most ez az egész nagyon beképzeltnek látszódhat, pedig nem vagyok az :D Csak már tényleg nem tudom hogyan próbálkozzak. Valaki tudna segíteni?



2017. okt. 6. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nem értem, mi baj lehet veled, ez nálam pl csak jó. Sokaknak a magassággal van gondjuk. (Vagy akár te sem nézed a magasabb lányokat)
2017. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aranyos srác lehetsz, de ne várd, hogy a sült galamb a szádba repüljön. Kezdeményezz!
2017. okt. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A jegyeid nem tükrözik az intelligenciaszintedet, ez hülyeség.
2017. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kék szem és fekete haj? Már imádlak ;)

L

2017. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

L?

Mi ez itt a Death Note?!

2017. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Elarulnam a kezdemenyezes semmit se er

Az osszes lany a kigyurt allatokat szereti akinek mindig van egy deak pajtas a zsebeben es az olyanok mint te vagy en amugy anyi a kulombseg kozottunk hogy en 180cm magyas vagyok de kb a tobbi stimmel

Hogy a mai lanyok vagy aruljak magukat es szeretik a pelot es azt szopogatjak 0-24 vagy nem akarnak palit olyan hogy akar es szabad olyan nincs bele kel torodni

2017. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: van olyan lány, úgy hívják "bottal se" kategória. :D
2017. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!