Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez minden lánynál/fiúnál van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minden lánynál/fiúnál van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Utóbbi 2 évben észre vettem magamon hogy állandóan a fiúk járnak a fejemben. Mivel már jócskán bele csöppentem a kamasz korba úgy gondolom ez normális. De már minden pici dologból már az megy a fejembe, hogy akkor össze jövök egy srácal vagy legalább megismerkedek vele. Hogy érthető legyen itt egy példa.


Pl: Egyik barátnőm megkérdezte hogy valamikor ráérek-e elmenni vele valahova? Én igent mondtam. Viszont nem akarta elmondani hogy miért mennénk. És az agyam gyorsan elrakja magába azt a tényt hogy akkor befog mutatni egy fiúnak a barátnőm. Pedig egyáltalán nem ez volt.



Remélem érthető a problémám. A kérdésem pedig az hogy ez csak nálam van vagy más lányoknál is vagy esetleg fiúknál is? Csak én vágyok ennyire a kapcsolatra? Ha van storytok akkor kérlek írjátok le. Csak értelmes és normális válaszokat várok.



2017. okt. 16. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális lehet mert én is így vagyok két éve kb... Egyidősek lehetünk és nagyon szinglik :) Bár nekem most van is alakuló félben lévő dolog, de biztos nem lesz belőle semmi.
2017. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális, de ez csak azért van, mert nincs tapasztalatod. Az X. megcsalásos/valamilyen negatív okozatú szakítás/egyéb rossz esemény után örülsz majd a magánynak. :D

18/F

2017. okt. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, majd az rosszabb lesz, ha nem fiúkra gondolsz, hanem "arra a bizonyos fiúra"... És annál már csak az kész rosszabb, amikor az a bizonyos fiú megcsal, vagy szakít veled. Ezzel ne hogy azt hidd, hogy ezzel azt akartam mondani, hogy ez fog bekövetkezni, ezzel csak az volt a mondandóját lényege, mint amit az előttem lévő is leírt, hogy addig örülj, amíg csak ezeken jár az agyad egyfolytában. Egyébként meg, ha ennyire magányos vagy, vágysz egy társra, akkor mire vársz? Gondolom nem 12 éves vagy... Pasizz, ismerkedj, menj el a barátaiddal, addig se lesz ez az "üresség" benned ééés ki tudja? Talán megtalálod azt akit keresel. Nem mondom, hogy örök életre, mert erre 0,01% esély van, de jól el lehettek egy ideig. Utána ha szakítanátok a feltételes pasival sincs semmi, megy tovább az élet, biztos találsz magadnak egy olyan párt, aki szintén illik hozzád és jól meg lesztek. Nem mondom, hogy hetente váltogasd a pasikat, de szerintem jó ha még a gyerek vagy/ és házasság előtt kiéled magad. De ez még jóval később lesz ne aggódj.😁

Ha van kedved még beszélhetünk, erről vagy ami érdekel...

15f

2017. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm✌
2017. okt. 19. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!