Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy nálam 4 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy nálam 4 évvel fiatalabb lány, mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, azért fordulok most hozzátok mert nem tudom mit tegyek. 16 éves fiú vagyok és megtetszett egy 12 éves lány. A képei alapján idősebbnek tűnt legalább 15 körülinek és mire ráírtam nagyon megtetszett, szinte kisem tudok verni a fejemből. Csak, hogy semmi ilyen hajlam nincs bennem hogy lényegében kislányokkal jöjjek össze, de mégis annyira tetszik, hogy nem tudom mit tegyek. Mert nagyon bejön de mégis 12 éves.

2017. okt. 21. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld meg, hátha ő is akarja. Én nem ítéllek el. Idősebb korban úgyse fog számítani az a négy év.

Viszont 12 évesen még nagyon gyermek valaki, bár te se vagy felnőtt.

És készülj fel, hogy a környezetedben lesz, aki nem fogja csípni ezt a dolgod. Egy ismerősömmel is ez történt, a lányka ugyanígy általánosba jár, a srác 5 évvel idősebb, de együtt vannak, viszont a baráti körben sokan kibeszélik a háta mögött, meg pedonak hívják. Pedig nem az, mert ugyanígy ahogy esetedben, a lányka idősebbnek néz ki, és érettebb.

Viszont, ha ezt érzed jó döntésnek, mert boldogabb lenne vele az életed, ne tántorítson el semmi.

Viszont a szexet ne erőltesd ha esetleg össze is jössz egy olyan kiskorúval. Az büntetendő is.

2017. okt. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha normálisan gondolkozol, nincs ebben semmi különleges.

Mert haverkodni, barátkozni hülyéskedni lehet bárkivel.

Gondolom olyan nagyon komoly dolgokra meg amúgy se igen gondolsz.

Még biztos nem akarsz nősülni, családot , gyerekeket se.

2017. okt. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem írj rá.

Aztán kiderül,hogy lehet -e belôle valami. :)

2017. okt. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mindenkinek!
2017. okt. 22. 01:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, de ne feküdj le vele 4èvig
2017. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!