Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk nektek milyen orr tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek milyen orr tetszik egy lányon?

Figyelt kérdés

Ez lehet fura kérdés de engem èrdekel:D melyik szàmotokra a legszebb orrtìpus? Pisze, Nagy, széles, keskeny, stb. Képet is linkelhettek. Illetve volt mar olyan hogy egy lany szàmotokra az orra miatt volt kizàrò ok?

Elore us Köszi a vàlaszokat



2017. nov. 2. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Hát, nekem teljesen mindegy egy lány kinézete, beleértve az orra is. És ezt abból adódóan mondom, hogy nem tehet arról, hogy a teste miképp fejlődött fizikailag. 16/F Ha kell valami írj privátot.
2017. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
az osszkep szamit
2017. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De az összkèpen ronthat vagy javithat az orr.
2017. nov. 2. 13:09
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen olyan, mint Voldemort -nak.
2017. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
kicsit nagyobb orr ami nagyon bejön :)
2017. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂 ez jó
2017. nov. 2. 13:13
 7/15 A kérdező kommentje:

Voldemort volt jó.

És #5-os tudnal képet linkelni? És hogy értve nagy? Széles vagy csak ugy alapból nagyobb?

2017. nov. 2. 13:15
 8/15 anonim ***** válasza:
Mindegy, ami illik az arcához.
2017. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát erre én is nagyon kíváncsi lennék, hogy a fiúk erről hogy vélekednek, mert például nekem az átlagnál kicsit nagyobb és szélesebb orrom van. :D
2017. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

De ez most olyan mimtha azt kérdeznés, hogy milyen haj tetszik pl.

Ott is az számít, hogy milyen arcod van hozzá.

Persze az ilyen hosszú hegyes paprika orr pl senkinek se áll jól.

2017. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!