Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is volt/van ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt/van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

17/F


Nem tudom miért de nem találok senkit se akit meg tudnék szeretni. Pedig nagyon vágyok vkire.


Lehet én vagyok a hülye és rosszul látom, de az itteni lányok 90%-a mind egyforma. (Pécs)


Külsőleg picit változatosabbak és nagyon rendben vannak, de belsőleg egy személytelen 0-ák. (ugyanaz a fontos mindegyiküknek, ugyanaz az értékrend, ugyanazok az elvárások, stb.)


Nagyon sokat csalódtam már bennük (kibeszélések, semmibe vételek, hazugságok, megalázások) és most is eléggé magam alatt vagyok. A legutóbbi randim kb 2 hete volt egy velem egykorú lánnyal akivel nagyon jóba lettünk az utóbbi időben és elhívtam, hogy találkozhatnánk. Találkoztunk is, jól elvoltunk, minden, nem kapkodtam, figyeltem, hogy jól érezze magát, úgy éreztem ebből később még lehet is vmi, és lehet ráépíteni mert a személyisége nyitottabb, beszédesebb, őszintébb mint a többség. Legalábbis korábbról ilyennek ismertem. Vidám volt velem laza, kedves, aranyos és ezáltal én is jól éreztem magam vele.


Aztán beszélgettünk még a napokban, messengeren mert találkozni sajnos nem tudtunk már többet, de aztán egyre kevesebbet, és kevesebbet írt vissza, és egyre ritkábban is. Tudom előfordulhat, hogy ilyenkor sok lány megijedhet és túlparázhatnak dolgokat, vagy idő kell nekik, amit én megértek és békén is hagyom őket ha kell. De erre utaló jel nem volt, messengeren vagy ismerősei elmondásai alapján. Inkább mást sejtek. Ha vmi baj van akkor én azt jobb szeretem ha szemtől-szembe megbeszéljük egymás közt de ha egyikünk se ér rá akkor messengeren. Kérdeztem is tőle hogy minden oké-e és azt mondta igen. (kétlem hogy igaz lenne mert nem ez a megszokott tőle) Közben eljutottunk addig, hogy bulizni volt és nem tudott utána 1,5 napig írni mert olyan fáradt volt. (Rengetegszer fenn volt azóta messengeren abban az elmúlt 1,5 napban)


Úgy érzem már megint az van mint az előző "barátnőimnél" hogy szokás szerint vki mással kezd el kavarni. (gondolom a buliban lehetett) És sajnos ez már velem nem az 1. és nem a 2. és nem is a 3. ilyen eset. És ezt kib$szottul unom már. És azt látom egyre többször hogy semmibe vesznek emberek.


Mit gondoltok miért teszi velem ezt a sors örökké?


2017. nov. 9. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Nyugodj meg, nem vagy egyedül. A lányok már csak ilyenek (tisztelet a kivételnek). Ezzel a lánnyal azt tudod csak tenni, hogy nem erősködsz, hanem várod hogy keressen. Ha nem keres, akkor hagyd! Keress egy másik lányt. De olyat, akivel jóban vagytok, és mindíg személyesen tudtok beszélni. Messengeren más. Messengeren nem tudhatod, hogy a lány éppen mit érez pl:. Szomorú, bánatos stb. valami miatt, és azért nem ír. Ha már egy hete nem keres, akkor gáz van. Próbálj meg vele találkozni, és ha jól érzi magát, akkor nincs baj. A nagy baj már ott kezdődik, amikor már nem akar veled találkozni. De egyébként én is összejöttem egy Pécsi lánnyal akivel nem tudok találkozni, és nem is ír. Szóval hidd el nem vagy egyedül. Ha kell esetleg egy kis segítség, akkor írj privit.
2017. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.

Pécsi lány vagyok és kicsit azt érzem általánosítasz. Gondolom a sok rossz tapasztalat miatt de ez így hogy minden lány érzelmi 0 túlzás.

Csak rossz helyen keresgélsz. Az hogy valaki elnegy bulizni nem feltétlen jelenti azt hogy összekavar valaki mással.

Nem hibáztatlak de ha ez már többször is előfordult akkor valószínüleg csinálsz akaratlanul valami "rosszat" ami nem tetszett nekik és ahelyett hogy a szemedbe mondták volna ,inkább összejöttek valaki mással ,mert az egyszerűbb nekik.

Sok ember nem képes elmondani a másiknak a problémáját.

Lehet hogy csak nincs képe vagy nem akar megbántani és az is lehet hogy valami miatt megváltozott a véleménye.

17/L

2017. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi válaszod.

Igen van igazság abban amit írtál. De amit mondtál hogy "rossz helyen keresgélek" azzal nem tudok mit csinálni mert itt élek a közelben és nincs máshová mennem, mint elmenni Pécsre bulikba mert hol tudnék bárkit is találni.

A másik meg hogy "sokan nem képesek őszintén beszélni"

Oké ez így igaz de miért ilyen kb mindenki, miért olyan nehéz kimondani és megbeszélni a problémákat.

Nem tudom még mi hová fajulhat el?

2017. nov. 11. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha komoly dolgot keresel ne bulikba próbáld.

Akárhányszor elmegyek bulizni mindig van ott olyan srác aki bepróbálkozik de annyira látszik hogy mindenki csak 'arra' hajt.

2017. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És bulikon kívül hol lehetne?


Suliban már próbáltam de ott gyűlölök mert mindenki ismer mindenkit, mindenki minket figyelne. Meg kell felelni nekik, és én az ilyet utálom.


Más helyeken hol lehetne még?

2017. nov. 12. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!