Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan tulajdonság egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan tulajdonság egy lányban, ami ha megvan nem számít hogy hogy néz ki? Amitől megteszik egy duci lány akkor is ha nem jönne be?

Figyelt kérdés
Ducibb vagyok, és próbálok tenni ellene, de mondjuk úgy meg nem indult be a projekt. Nem volt pasim, és komoly érdeklődő sem meg életemben. Úgy erzem sokan bírnak mint barát, de senki nem gondolna rám soha “úgy”. És biztos létezik olyan pasi akinek bejönnék, de meg nem találkoztam senkivel, pedig elég sok osztálytársamnak már kapcsolata van. Van valami pasizos tipp? Srácok mi az ami meg azt is elnyomja hogy valaki túlsúlyos? 17/L

2017. nov. 10. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Kisugárzás. Egyébként meg nálam az szokott lenni, hogy SOSEM olyan lányba szeretek bele, amilyet elkonyvelek idealnak. Szóval... :D
2017. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy az első írta, a kisugárzás. Annyival egészíteném ki, hogy valami fogjon meg benne, és ha megfogott, nem érdekel, milyen magas, hány kiló, milyen színű a szeme, milyen színű a haja, szemüveges vagy fogszabályzós, úgyis a világ legszebb lányának fogom látni.
2017. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
68%
Mindig van valami,ami megfog, megtetszik a másikban. Csak egy példát tudok írni Neked: az én párom külsőre egyáltalán nem volt az úgymond ideálom és én sem voltam neki az. 2 éve ismerkedtünk meg,3 hónap után összeköltöztünk,jövőre lagzi! :) Lesz valaki,akinek azért fogsz tetszeni,mert ahogy te írod,duci vagy,esetleg a személyiséged lesz az,ami megfog valakit!
2017. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2017. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
az ha az iylen f - sz- kat semmibe nezi mint te :)
2017. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Képet!
2017. nov. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs; de szerintem az a "tulajdonság", ami vonzhatja hozzád a pasikat, maga a hájad. Én imádom a duci, kövér nőket. Ha emellé még szépség és személyiség is párosul, akkor nyert ügyed van :D.
2017. nov. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!