Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány szimplán kedves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szimplán kedves mindenkivel, mosolyog mindenkire, akkor egy fui, ha vele is ezt csinalom, miert gomdolja egyből, hogy tetszik nekem? Fiuk legyszi

Figyelt kérdés

Ez engem tényleg nagyon érdekel, sok kellemetlen pillanatom volt már emiatt. 14/lány

Foleg inkabb fiúk válaszoljanak legyszi, de igazabol mimdegy! Koszike



#kedvesség #mosolygás #miért gondolják #hogy ettől már tetszenek nekem
2017. nov. 16. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is ez van :D
2017. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Anyám, ti nők mikor értitek már meg végre, hogy miből áll egy ismerekedés?


Megpróbálom érthetően, hogy eljusson oda, ahova kell.


Szóval, mi alapján válaztunk csajt. Először is a kinézet. Megtetszik, eldöntjük, hogy jó lenne ha lenne valami. Utána, jönnek a jelek, próbálunk szemezni vele, mosolyogni rájuk a közelükbe jutni. És, itt jön az, hogy ha az illető lány is visszamosolyog, akkor merünk lépni. Legalábbis, ha nem vagyunk totál félősek.


Arról pedig már nem mi tehetünk, ha a csaj stiklis és Joker érzete van, ezért mosolyog fűre-fára-hullára.


Ha egy pasinak tetszel és rámosolyogsz és ő elég tökös, akkor megfog próbálni közeledni hozzád. Ilyen egyszerű. Innentől vagy lerázod őket, vagy próbálj nem egyfolytában tejbetök módjára mosolyogni.


22/f

2017. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!