Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek, legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, legyen barátom?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom és lassan gyanítom, hogy velem van a baj. Pedig kedves vagyok, állítólag szép, vannak hobbijaim, nem vagyok az az otthonülős típus, de a nagyon bulizós sem. És még így sincs senkim. Most fogok egyetemre menni és félek, hogy én leszek az egyetlen akinek nem volt még senkije és még szűz.


Köszi az ÉRTELMES válaszokat!



2017. nov. 18. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Ne csak azért legyen barátod, mert a többieknek már van! Érdekes, fiú vagyok és még csak 1 "kapcsolatom"-volt fél évig!Barátkozz az egyetemen és keress egy normális fiút!
2017. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Firedoom ***** válasza:
100%
20 eves koromra egyetlen normalis kapcsolatot sem sikerult kifognom, az edigiek kivetel nelkul katasztrofaba torkollottak igen rovid ido alatt. Ha ezek utan meg remenykedem abban, hogy egyszer lesz egy olyan lany akivel ossze is passzolunk es mukodnek a dolgok akkor te ugyan igy remenykedhetsz benne. Sok sikert ;)
2017. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Menj el pár Tinder randira. Gondolom az a baj nehéz ismerkedned. Ez ilyen, manapság olyan balfékek a fiúk, hogy neked is kell némileg kezdeményezned. Ha finoman beszélgetsz, mosolyogsz akkor nem lesz gond :) nem kell túlnyomulni, csak szép nőiesen :)
2017. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Online semmiképp sem ismerkedek. Arra voltam kívácsi hoogy ha mondjuk elmegyek valahová ott hogyan tudnék én kezdeményezni például, mert a mai fiúk, férfiak nem nagyon közelednek...

Egy-két tapasztalatom volt már azért és lett volna alkalmam egyéjszakás kalandra is, de én szeretnék egy olyan fiút, akivel egy hullámhosszon vagyunk és viszonozzuk az érzelmeket.


Ui: A priviket ignorálom.

2017. nov. 18. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Ki sem próbáltad, hogyan lehetne róla véleményed? Legyél kicsit nyitottabb.


A Tindernek pont ez a lényege, egy előszűrés. Csak olyannal kerülsz kapcsolatba ahol legalább képek, bemutatkozás alapján bejöttök egymásnak. Hidd el rengeteg normális ember is van fent. Nekem két fiú egyetemista barátom havi 1 randit összehoz, és komoly kapcsolatuk is volt már onnan.

A lány lakótársam pedig másfél éve jár egy normális doktorandusz sráccal onnan.

Egyszerűen csak meg kell találni a jófej embereket. Egy bulin bulizni mennek oda az résztvevők gyakran, és a normális fiúk gyakran félénkek.

Én szoktam ismerkedni, néha odakerülök társaságokba, ahol megszólítok lányokat... de komoly kapcsolat soha nem lett még buliból. Mind az 5 esetben társaságból lett barátnőm pár hét/hónap ismeretség után.

2017. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mármint úgy értem, hogy ez nem egy gagyi társkereső oldal, mint a Love.hu vagy a többi, ami tele van lúzer/perverz férfiakkal és 180 kilós Jimmy arcú nőkkel, akik kamu képekkel tolják.


Ez inkább a fiatalok pályája, akiknek nincs ideje, vagy nincs lehetősége sokat ismerkedni, vagy félénk hozzá - de amúgy teljesen rendben van külsőre/belsőre.

2017. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!