Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, hogy valaki egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki egyszerűen egyedül marad?

Figyelt kérdés

Azt látom magam körül, hogy rengeteg korombeli lánynak, szebbnek is, átlagosabbnak is volt már legalább egy/jelenleg van barátja. Még azoknak is, akiket majdnem az egész osztály csúfolt valamiért.(Elég rossz volt az osztályközösség, de most nem ez a lényeges)

Vannak olyanok is, akiknek már 1-2 éve tartó kapcsolata van, ami elég hosszúnak és tartósnak számít, pláne manapság.

Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy én magamról beszélek most, meg hogy tuti egyedül fogok maradni, csak kíváncsiságból kérdezem, hogy amúgy mennyire gyakori az ilyen, hogy valakinek egy kapcsolata se legyen egész életében?

(Papokat, apácákat most hagyjuk ki a témából :D)



2017. nov. 19. 18:05
 1/8 anonim válasza:
100%

Van, emberfüggő milyen indokkal, de létezik ilyen.

Saját filozófiám szerint: Jobb nekem, ha megkímélem magamat az emberektől és jobb az az ebereknek ha megkímélem őket magamtól. :D

2017. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen okot adsz rá, hogy az embereknek meg kéne kímélniük magukat tőled? :D
2017. nov. 19. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én például. Nem volt/van/lesz soha kapcsolatom. Egy se. Fáj, de ez van. Elfogadtam. Van ilyen is, igen.
2017. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Erősen kétlem, maximum két nagyon alacsony minőségű ember találja meg egymást, de mindenkinek kell egy pár, és lesz is (persze van nagyon ritka kivétel nem mondom).


HA esetleg te szenvedsz egy ilyen dologban és ha LÁNY vagy akkor egyet se félj. :D A lábad közt lévő dolog majd megment, csupán egy kellően figyelemfelhívó kérdés ide Gyakorira és már tizesével sorakoznak a férfiak.

2017. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nagyritkán van, de biztos fogsz valakit találni 16/f
2017. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 Na azt nem, inkább egyedül maradok, ha ezen múlik, de köszi. :'D
2017. nov. 19. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj.

Tojd le.

Van élet a szerelmeskedésen kívül is, igaz, ezt fiúként mondom, lehet, ti lányok másképp gondoljátok.

Az elmúlt pár hónapban annyi dolgom volt (szalagavató próbák, munka stb..), hogy szinte időm sem volt barátnőzésre gondolni.

Az meg a másik, hogy eddig nem is jöttem be sok lánynak (egy kezemen meg tudnám számolni)

Komolyan, miben tenné jobbá az életed egy párkapcsolat?

Feltétlen szükséged van rá, vagy örülni tudsz az élet más örömeinek is? Pl.. meglett a jogsi, szépen indul a traktor, ötös lettél a kedvenc tantárgyadból stb.


Nem?

2017. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, de azért na. Akkor is rossz "egyedül" meghalni :D
2017. nov. 20. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!