Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Összejönnétek egy olyan lánnyal, akinek több gyógyíthatatlan (de nem halálos) betegsége van?

Figyelt kérdés
Én pl. cukorbeteg,lisztérzékeny,és bipoláris depressziós vagyok. Kizáró okok ezek?

2017. nov. 19. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem h kizáró ok
2017. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
Öm...mi az a bipoláris depresszió?
2017. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Persze, ezek nem kizáró okok. :)
2017. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Lány vagyok, de engem nem zavarna ha fiúnak ilyen betegségei lennének. Szerintem aki normális srác azt sem zavarná hogy ilyen betegségeid vannak.:)
2017. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
A cukorbetegség és lisztérzékenység nem zavarna, a bipoláris depresszió már necces, de nem biztos, hogy kizáró ok lenne.
2017. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Hát a bipoláris depresszió az igen ha súlyos, gondolom senkinek nem kéne egy olyan lány akinek nagyon erős hangulatingadozásai vannak, hosszú távon nehéz kibírni.
2017. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
emberfüggő, engem személy szerint nem zavarna a betegség, megszokás és megértés kérdése
2017. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Bipoláris depresszió? Ez mit jelent? Volt már bipoláris zavarral küszködő és depressziós barátnőm is, nem jelentett gondot, tudtam kezelni, de az összevont formája az milyen? o.O

Egyébként nem zavarna, mindenkinek vannak gondjai, a párom mellett meg az a feladatom, hogy elfogadjam és segítsek rajta. :)

2017. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem zavara , jó pàr ilyen itt is van

1-es tìpusú cukorbetegség , tej , tojàs , lisz érzékenység , ugyhogy miért is zavarna amikor nekem is jutott bőven :)

Sokaknak fel se tűnik amíg nem mondod el . Na meg akinél kizàro ok az el mehet a p...ba . :)

17F

2017. nov. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Egyáltalán nem kizáró ok. A barátnőm is cukorbeteg illetve lisztérzékeny, én szintén cukorbeteg és lisztérzékeny. :)

17/f

2017. nov. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!